Yavanna

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density
2021. május 22.

Féléve használom, mostanra már rengeteg babahajam nőtt tőle :)
Alapvetően iszonyat lassan nő az a kevés hajam, amim van, szóval régóta szemeztem vele, de az ilyen hatású termékek mindig zsírosítják, korpásítják a hajat, ezért féltem tőle. Viszont szimpatikus volt, hogy egy szérumról van szó, azaz használhatom mellette a bevált samponomat, balzsamomat.
Ez a teljes home office pont jól is jött, hogy kipróbáljam, most úgysem találkozom sokmindenkivel :D
Na szóval zsírosít is, korpásít is, de most úgyis csak én látom, és az, hogy látványosan nő a hajam, bőven kompenzálja a rossz hatásokat. Ha majd többet fogok társaságba járni, akkor majd ritkábban fogom használni, de most kihasználom a bezártságot és a hajmosás utáni 2 napon kívül majdnem naponta felteszem (így egyébként sajna elég gyorsan fogy)

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum
2021. május 22.

Nagyon szeretem! Mielőtt felfedeztem volna, minden hajszárítás után nagyon száraz, szálkás, fénytelen volt a hajam, de mióta szárítás előtt teszek ebből rá, sokkal szebb! Hajmosások között is kényelmesen használható a száraz hajon.
Csak azért vettem, hogy ne töredezzen olyan nagymértékben a hajam, arra nem számítottam, hogy rögtön ennyit fog javítani az állagán. :)
Töredezés szempontjából nem egy csodaszer, de észrevehetően lassítja a folyamatot. (És ez a hatás igazából elég is, csodaszer úgysem létezik)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2021. február 16.

Nagyon praktikus a csomagolása, és nagyon jó, vízszerű az állaga. A használat első hetén előhúzott egy olyan pattanást a mélyből, ami hónapok óta csak piroslott, de sehogy sem tudtam eltüntetni, sehogy sem akart kifakadni. Valószínűleg ennek a terméknek hála végre búcsút inthettünk egymásnak :)
A fentiek alapján rögtön akartam is írni egy nagyon pozitív véleményt, de még inkább kivártam. Így 4 hónap után azt kell mondjam, hogy nem nagyon hozott javulást az arcom állapotán, azon kívül, hogy néha kicsit hámlik az orrom tőle, sajnos nem érzékelek változást. Persze elhasználom, és nem kizárt, hogy még visszatérek update-elni ezt a véleményt, hátha idő közben mégis meghozza a várva várt hatást :)