Yavanna

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie Miracle Shine Sampon

aussie Miracle Shine Sampon
2019. november 4.

Félhosszú, ezáraz, fénytelen, de gyorsan zsírosodó hajamra nehéz volt egy olyan terméket találni, ami ad egy kis természetes ragyogást, viszont nem zsírosít nagyon. Úgy néz ki, hogy ez a sampon végre megfelel ezeknek az elvárásoknak, az illatát is szeretem és könnyen kezelhető a hajam a hajmosás után.
Ami az árát illeti, én próbálom mindig akciósan beszerezni, illetve mivel elég egy kis mennyiség belőle, így egész sokáig kitart.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. augusztus 22.

Nem annyira hatásos, mint a Skinoren, de legalább ezután nagyjából matt marad a bőröm. Szerintem mindkettőből fogok otthon tartani, és a bőröm állapotától függően fogom az egyiket vagy a másikat használni.
Sajnos ha kicsit többet kenek fel belőle, akkor kukacosodik, ráadásul elég gyorsan fog, de egyelőre nem sikerült jobb azelainsavas terméket találni, így kitartok mellette. Egyébként az én bőrömet egyáltalán nem szárítja :)

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2019. augusztus 6.

Nekem eddig az egyik leghatásosabb kence a pattanások ellen, teljesíti az ígért hatást és nekem ez általában már elég ahhoz, hogy megadjam egy terméknek az 5 csillagot, de sajnos iszonyatosan zsíros, fénylő lett tőle a bőröm, úgyhogy az összképen nem sokat javított. (Viszont én azt nem tapasztaltam, hogy szárítana, pedig sok véleményben panaszkodnak erre)