Yecaep

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. november 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Original

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Original
2015. január 3.

Kevés kozmetikai árucikkel vagyok megelégedve, hiszen számomra roppant kevés az, ha "csupán" végzi a dolgát. Hiába lesz szép a hajam, sima az arcom, stb, ha mindeközben mérgező anyagok tucatjait juttatom a szervezetembe. Emellett fontosnak tartom a felesleges állatkísérletek elleni harcot és azt, hogy a vásárlással ne támogassak olyan vállalatot, ami ilyen kísérleteket végez, vagy más formában, de hozzájárul ahhoz, hogy a bolygónk rosszabb hellyé váljon. Plusz hátrányként könyvelem el, ha a csomagolás részben, vagy teljes egészében nem FSC-s, avagy újrahasznosított!

A fentiek alapján könnyen észrevehető; nem tartozom az átlag vásárlókhoz és elég nehéz megfelelni a kritériumaimnak (, amiket egyébként nem gondolok megvalósíthatatlannak). =/ Ebből adódóan kevés termékre mondhatom a "szeretem" szót, s még ennél is kevesebb cégre. Mindezek fényében én magam is meglepődtem, de végre találkoztam A céggel, ami még az én elvárásaimat is túlszárnyalta és aminek készítményeit egyenesen IMÁDOM! <3

Nagy reményeket fűztem az első termékhez, amit néhány hete vettem, nevezetesen az "original" dezodorhoz. Nem csalódtam! =) Parfüm hozzáadása nélkül is nagyon jó illatú! Nem hagy foltot. Hamar felszívódik és másnapig köszönöm szépen, teljesen jól érzem magam! =D
Az eddigi legjobb dezodor, amit valaha használtam! Mindenkinek csak ajánlani tudom! =)

A teljesség igénye nélkül nézzünk pár pozitívumot; remek összetevőlista, állatkísérlet-mentes, GMO-mentes, környezetbarát csomagolás, korrekt ár (sajnos itthoni átlagfizetéshez képest elsőre soknak tűnhet) és MAGYAR! =3

Bár nagyon kevésnek érzem azt az 5 csillagot, de mivel nincs ennél magasabb osztályzat, ezért mindössze azt kaphatja tőlem. =(

1 MÁRKA