Yeticica

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP

Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP
2020. június 24.

Silence-tol vásároltam egy keveset üvegében - és hát hálám uldozze jó sokáig érte!
Mennyei , roppanósan frissítő teás ínyencségre tettem szert! Tavaly nyáron 5 ml Elixirt fujtam el (pár hét alatt, egyrészt mert isteni, másrészt mert gyatra a szilazsa es a tartóssága is közepes).
Rettenetesen elvezem, hogy megtaláltam a nyári illatomat. Ez eddig teljesíthetetlen küldetésnek tűnt, már csak Tom Cruise hiányzott, komolyan mondom!
Ellenben nem tudom szó nélkül hagyni az üvegét.
En ugyan nem vagyok parfumos uvegcse-dizájner se semmilyen dizájner, ha már itt tartunk, de ez minden szögből nézve ocsmány 😁 Na jó, ez igy meglehetősen sarkos vélemény, legyen furcsa, vagy leginkább bizarr. Eskü a 9 éves fiamat ha leultetnem , három különb uveget tudna felskiccelni a kis felfamentes irolapjara. Szornyuseges a koncepció ezekkel a porckorong-szeru izekkel a hátulján, raadasul a 75 (vagy 90?) milis, ami nekem is lett, egy torony magasságával vetekszik, a kis lejárós kupakjával. Ejnye.....
A fiam könyörög, hogy hadd legyen az övé, mert dzsungelfegyvernek fogná be, a lányom könyörög, hogy hadd építse be a barbie-házába (wtf??? 😂).
Majd ha kifigyott, kedveskeim! Mert ami benne van, az maga a nyári csoda!!!!

Lancôme La Nuit Trésor Caresse

Lancôme La Nuit Trésor Caresse
2020. június 24.

Up: a suliban a fiuk szerint olyan illata van, mint amikor "az Ázsiában a parfüm árus kinyitja a bőröndjét és MINDEN parfi illatát egyszerre érezzük". Szoval parfumeria illatú.
Szerintem nem. Es sirdogalok, amiért eladtam a no a sajatomat (fufut azért tartok am itthon).
Újrakell vegyem, és szerintem ő belép a nagyon VIP klubomba, az örök kedvencek közé.
Csodálkozva olvasom, hogy ez egy könnyed, puderes illat... ? Heeee? Rajtam enyhén füstös, naggggyon dominans, rózsás, tonkás, igazi mély illat. Na mindegy.
Uhhh ahhh! Mennyei manna!
En, aki csak modjaval kedveli az edeset (bar egyre csuszik lefele az a tureshatar, koszonhetoen csodasabbnal csodasabb illatoknak), elolvadtam tole.
Nagyon sok illatot erzek egyszerre, nem tudom ez azt jelenti-e, hogy nem igazan ‘well blended’, de kit erdekel, szerintem csodas a koktel! Gyengem a tonka, az orchidea (eskudni mertem volna ra, hogy narancsvirag is van benne), a mandulat is erzem, es erdekes modon en hatarozottan karamellt is szimatolok. Biztosan a jegyek osszjateka teszi ezt az orrommal.
Beszelek itt ossze-vissza.... de minek. Isteni, isteni, isteni. Egy hete vele alszom el.

Escada Rockin' Rio for Women

Escada Rockin' Rio for Women
2020. június 7.

Up: na, csak nem birtam az ujjaimat a zsebemben tartani 😉, megrendeltem őt nyárra. Nem aproztam el, 100 ml erkezett, ha már ugyis nehez beszerezni. Fel voltam készülve lelkiekben a csalodasra, hiszen kb 14-15 evvel ezelőtt illatoltam utoljára.
De nem ért csalódás, sőt, esküszöm, ez az illat egy fiatalság-elixir , mert amikor csak hasznalom, olyan kis fruska-erzetem lesz tőle, pedig nem vagyok egy mai csirke. Nem infantilizmus. Hanem fiatalossag. Szerintem akihez passzol, nyugodtan fujhatja 50 folott is, en amúgy sem hiszek az illatok korosztalyok szerinti diszkriminalasaban.
Egyetlen eszrevetelem van csak, hogy hiányzik belőle a dög-faktor, ami nagyon is ott volt benne regen. Na most ez vagy annak tudhato be, hogy anno én voltam dögösebb, es ugye buliztunk is ezerrel szombatonként , tehát az illat nem valtozott, csak én (3 törpevel, sok ranccal több vagyok már, bulizni viszont nem jarok már), vagy a parfumon valtoztattak , de ez utobbit en már nem tudom megítélni ennyi ido tavlatabol. Meg amúgy se biztos, nem vagyok en egy orr!
Ami fix: ez az illat egy mennyei, edes, tropusi koktél, ami meglepően tartós, ha jól meghintjük magunkat vele (en a ruhara fújtam vagy 6-ot). Egy vidamsag-generator. Hu társam lesz iden nyaron.
A 40 az új 20 , vagy mi 😂

Elkapott a nosztalgia! Imadtam ezt az illatot, foleg buliba fujtam tele magam vele, bar nem atallottam a sokemeletes irodahazban sem magamra fujni, munkaba menet. (Volt olyan pasi, aki megjegyezte, hogy mar a liftbe lepve tudta, en elobb ertem be dolgozni - es rajongott ezert az illatert ☺️). Gyumolcskoktel szexisen, edesen, kaceran, onfeledten.
Kar, hogy megszuntettek, mas Escada azota sem rabolta el igy a szivem.