Yeticica

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2022. május 17.

Avon Luminata. ~ 2000 huf. Es ezzel mindent elmondtam. Ami nem.hiszi, jarjon utána! Illatpiramis ott: körte, bazsarózsa, fák.
Itt: körte, rózsa, mosusz....
Jo, talan bőrön valóbam szebb a Lancome illat, de ez akkor is nevetséges en botrányos.

2022. Május:

Na így jár az aki nem is emlékszik arra, hogy tesztelte már ugyanazt az illatot 😁😁😁
Tegnap rendeltem egy gyári mintát, la megírtam a véleményem. Erre közölte a rendszer, hogy már véleményeztem. Mi?????
Sebaj, ez a mai allaspontom:

Amennyire azonnali, első szimmantásra szerelem lett az Intense változat, annyira lett azonnali az unszimpátiám vele.
Bevallom töredelmesen, a körte, mint illatjegy, nem a kedvencem. Fiatalkorom baráti társaságát és a fiú barátok szeszesital fogyasztási szokásait tettem meg felelősnek 😅.
Talán egyedül a petit fracasban tetszik, de az egy más minőségű illat, mint az Idole.
Sajnos ez a fajta körte, rózsa és Pézsma nagyon ismerős nekem, az Avon rukkolt elő jópár éve egy ugyanilyen illattal, mait , ha jól emlékszem, Ropion úr kevert (utána fogok járni). Az ugyanez az illat kompozíció. Ugyanez.
Számomra kellemetlen, már már közönséges.
Szubjektív, de nagyon nem.

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2022. május 13.

Nahát! Múltkorában messzire hajítottam a mintacskamat, azzal a felkialtassal, hogy ez nekem nem köll 😂.
Azóta egesz egyszeruen belattam, hogy nekem a feher viragos illatok tetszenek, igy hiaba kutakodok en a Montale fele rozsak kozt vagy eppen a Bottega fele bőrös vonalon, ha megfeszulok se fog mukodni a boromon/ az orrommal.
Ma - ki tudja miert - ujra magamra kentem a mintamat es wow, wow, wow! Ez nekem maga a megtestesult öblito illat. Regota kerestem. Van egy eroteljes sampon-filingje, amit imadok (eljenek a 80-as evek), vegul leszarad egy isteni finom oblito illatba. Picit tul edes az en izlesemnek, de csillapodik az ido mulasaval. Mar meg is rendeltem (en marha! Utana lattam csak, milyen jo aron kinaljak itt tobben). Mindegy. Kell.

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2022. május 7.

Friss az élmény, ma estem neki házilag a pillaimnak, mert halálosan unom, hogy 3 gyerek melett kb sosem jutok el kozmetikushoz és mivel gyárilag szőke vagyok mindenhol, a pillaimnak is kell a festék ha optikai tuningra van szükségem.
Kezdem azzal, hogy bitangul csíp, pedig irtora vigyaztam a felvitellel.
Aztán: a c vitmain mintha leszivta volna először a pillaimon még nyomokban fellelhető régi festéket, nagyon megijedtem, hogy úgy maradok. De aztán szépen befogta a zselé (bár az ujjamat is, nem kicsit).
A végeredmény sötétszürke pillak (sajnos nem az az igazi mély fekete), szép egységesen.
Nem rossz, mert jobban néz ki, mint a tovenel szőke, közepén sötét majd a végén ismét szőke eredetim, de azért a profi, kozmetikus által festett közelébe sem érhet.
Vészhelyzet esetére jó lesz, de ha tudok, inkább kuncsorgok idopontert szakemberhez.