Yeticica

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDP

Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDP
2019. május 26.

A tokeletes, nem edes, nyaralas-illat. Pont. (Szerintem merfoldekkel jobb, mint az edp, az nagyon edes es nehez nyarra).

Jul et Mad Néa

Jul et Mad Néa
2019. május 19.

2 ml-s mintacskam ak futok neki 3-szorra. Az elso alkalommal nangyon csavarta az orromat valamelyik illatjegy - hogy melyik, azt azota sem sikerult beazonositani, de mivel a fejjegyek kozt lehet, talan a palmalevel, esetleg az urom lehet ? Nem tudom, de erdekes modon azota pont ez tetszik benne, ettol lesz erdekes szamomra. Bevallom toredelmesen, en szilvat nem erzek benne, viszont az aszalt datolya zamatat egyertelmuen. Edes es nekem olyan kis szemtelen illat, egyaltalan nem nagyasszonyos. Minden szakaszaban finom, de az elso egy oraban erdekesebb, kesobb viszont borbe simulobb. Elkepeszto minosegu, de sajna nem az en penztarcamra szabtak az arat.
Pedig az uvege is mestermu.
Ha uvegeben szert tehetnek 10 ml-re mondjuk, madarat lehetne fogatni velem!
(Koszi Cili! 🥰😘)

Dior Addict EDP 2014

Dior Addict EDP 2014
2019. május 19.

Kedz. Lehuzhatom a redonyt. Megoregedtem. 40 elmultam. Es tetszik ez a szepseges kremes-edes-narancsviragos-vanilias illat. Vegre egy olyan ebben a kategoriaban, ami ugy tetszik, ahogy van (Manifesto Elixirben, La Parfumben, Blumarine Bellissimaban, Hypnotic Poisonban mind ereztem valamit amitol hordhatatlanok lettek szamomra a masodik alkalom utan). Itt vegre minden kerek. Rajtam a hon ahitott hiperkremes allag is szepen megmutatjozik, ugyanakkor utos es tartos darab. Biztosan halalra idegesitem a kornyezetem, de en most is kivanom igy a huvoskes tavaszi idoben (bar rajtam Elie Saab Intense is szebb nyaron a dogmelegben, mint telen, csak birjam ki elajulas nelkul az elso par orat 😃).
Az elodjet meg nem sikerult beszereznem, bar ahogy olvasgattam rola, a 2012-es verzio nem sikerult annyira szepre, igy inkabb az eredeti utan acsongozok meg kicsit, allitolag ez a 2014-es jobban hasonlit ra.
Szeretem a Dior hazat, elkepeszto minosegu parfumoket gyart, ebben a mai vizezett viz -uralta vilagban.
(🤬🤬🤬 Chanel is elmehet melegebb eghajlatra nyaralni, hogy mit muveltek az en dragasagommal, a kis Mademoiselle edp-vel).
Eljen a Dior!