Yette

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA

Balea Beauty Expert Liquid Peeling 2% BHA
2023. szeptember 24.

Nagyon jó kis BHA hámlasztó problémás börre.
Állaga olajos nehezen szívódik, esti rutinba csak türelmesebbek számára ajánlom.
Hatása kifogástalon, szépen lehúzza a gyúlladt pattanásokat, és kitisztítja a pólusokat.
Számomra egy remek ár-érték arányú spot treatment.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2022. március 27.

Kicsit többet vártam a terméktől mint amit számomra nyújtani tudott.
Nagyon minimális hámlasztó hatással bír, ami az én alapjáraton rezisztens pattanásos bőrömnek nem bizonyult elegendőnek.
A hidratáló hatása szintén minimális, nem tapasztaltam semmilyen változást a flakon elhasználása során.
Összességében egy kellemes pluszt képezhet az ember rutinjában, de önmagában nem tesz hozzá sokat a bőr egészségének fenntartásához.
Ha most állnék a drogériában a polc előtt nem venném meg ezt a tonikot, számomra nem éri meg az árát.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2021. december 23.

Elég semleges élményeim vannak a krémmel kapcsolatban.
Zsíros pattanásokra hajlamos bőrrel rendelkezem. A krém nagyon erős a benne lévő levendulaolajnak köszönhetően ami már a krém illatán is érződik. Sajnos a bőröm stressznek kitett érzékeny részeit csípte és kipirosította, annak ellenére hogy érzékeny bőrre ajánlják.
Ennek ellenére egy igazán könnyű, könnyen beszívódó krém ami nem hagy maga után semmilyen réteget az arcon, hidratálni viszont csak elég limitáltan képes.