Yette

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

MosóMami Zöld Agyag (Sötét)

MosóMami Zöld Agyag (Sötét)
2021. április 1.

Amikor a bőröm elkezd kipattogzani, heti 1-2 alkalommal használom.
Vízzel keverve pasztát készítek belőlle, és teljes száradás után mosom le az arcbőrröl.
Az alapjáraton zsíros bőrömet boztasztóan szárítja, viszont nagyon szépen és hamar leviszi a pattanásaimat,és lehúzza a pirosságot.
Mindenképpen óvatosságra intek mindenkit, mert a túlhasználása véleményem szerint sok kárt tehet az arcbőrben, de tűzoltásra szerintem egy ideális megoldás lehet.

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal
2021. március 17.

Nagyon kellemes édeskés illata, és vizes állaga van. Könnyedén és gyorsan beszívódik a bőrbe. Nem hagy maga után zsíros érzetet, és kellőképpen karbantartja a bőrt.
Mivel a lábamon igen érzékeny a bőr, ételallergiámnak köszönhetően sokszor sebesedik ki, és a szőrtelenítésnek köszönhetően elő, elő fordul egy, egy szőrtüszőgyulladás, így a benne levő rengeteg illatanyag sokszor csak rosszabbít a helyzetemen, ettől függetlenül nem lesz egy rossz testápoló, de semmiképpen nem alkalmas érzékenyebb bőr ápolására.
Nagyon szívesen elfogadnék belőle egy illatanyag mentes kiadást.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2021. március 5.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban.
Mint a neve is jelzni, egy krémes állagú folyékony rúzsról van szó, ami nem szárad meg, így hajlamos elmászni, és kopni is. Nem egy hosszantartó temék, de ha egy két óránként meg tudom igazitani akkor nincs vele nagyobb gond (természetesen sem az evést sem az ivát nem bírja ki).
Szintén állagából kifolylag, nagyon keveset szabat csak felvinni a termékből ( de ez a mennyiség is szépen fed), különben szinte percek alatt képes elfolyni, ha az aplikátorrol leszedem a felesleget és csak a maradékot viszem fel a számra, így minimalizálható a termék csúszkálása.
Nem vagyok benne biztos hogy mattnak tekinthető e a , de az is biztos hogy nem fényes, talán kicsit szaténos hatást kelt az ajkakon.
Nem venném újra,de lazább napokra nagyon szivesen elhasználom.