yevavarha

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Dentomin-H Habzófogpor Mentás

Dentomin-H Habzófogpor Mentás
2018. január 24.

Nagyon jó termék, minden este használom kb. egy hete. Eddig nem okozott fog érzékenységet, hihetetlenül tiszták lesznek tőle a fogaim. Fura módon minden alkalommal alig várom hogy használhassam, nagyon pozitív termék. Jelentős fehérítő hatást nem vettem észre, de mindenképpen újravevős kategória nálam.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2017. november 8.

Szuper termék! Mióta rátaláltam (itt a krémmánián), kis túlzással megváltoztatta az életemet. Korábban szinte naponta kellett hajat mosnom, mert tocsogott a zsírban, mióta ezt a száraz sampont használom, elegendő, ha hetente hajat mosok. Fontos, hogy a hajszínünkhöz közelálló verziót válasszunk, mert ezzel elkerülhető a fehér poros hatás. Negatívumként említhető, hogy gyorsan fogy és hajmosásnál fekete léként távozik a hajamról, de ez elhanyagolható ahhoz képest, amennyire megkönnyíti a mindennapokat.

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen
2017. november 8.

Nélkülözhetetlen termék azok számára, akik fokozottan hajlamosak a pigmentációra. Számos 50 faktoros fényvédőt kipróbáltam már, de eddig ez bizonyult a leghatékonyabbnak. Nyáron hidratálóként is megállja a helyét. Nem csodaszer, mert egy-két barna folt megjelent az arcomon, de így is boldog vagyok, mert korábban hiába védekeztem a napsugarak ellen, folyamatosan barna foltos voltam. A beszívódását megkönnyíti, ha enyhén nedves bőrre visszük fel,a smink is szépen megmarad rajta :)