ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Giardini di Toscana Bora Bora EDP

Giardini di Toscana Bora Bora EDP
2024. május 17.

Számomra nagyon kellemes, barackos krém illata van. Még csak egyszer próbáltam bőrön. Egyelőre különlegesnek érzem, majd jövök UDelni. Nem émelyítően édes az én ízlésemnek (ahol MÉG A Sora Dora Jany SEM üti ki a biztosítékot). Ha nagyon kellene valamihez hasonlítani, akkor nekem a PdM Cassili jutott róla eszembe, jellegükben talán picit hajaznak egymásra, de Cassili rendkívül irritáló, műanyag, rossz értelemben retro illat, Bora Bora pedig kifinomult és dorombolóan lágy. :) Még egy másik jelölt lehet talán Gritti egyik illata, de azt újra meg kell szagolnom, hogy tényleg egy kategória -e, és melyik jobb.
UD: Cassilihez nem sok köze van szerencsére. Borabora varázslatos sárga virágtenger gyönyörű jázminnal elegyedve.

Maison Mataha Escapade Gourmande EDP

Maison Mataha Escapade Gourmande EDP
2024. május 12.

Neroliban van. :) Szerintem olyan, mint a Bianco Latte természetesebb, nem kiabáló változata. Kellemes, édes, realisztikus vanília/creme brulee.

Fragrance Du Bois Oud Jaune Intense

Fragrance Du Bois Oud Jaune Intense
2024. május 12.

Szerintem is nagyon mű, nem természetes gyümölcs illatú. Annak ellenére, hogy nekem az orromat és a gyomromat is bántja, különleges illatnak találom. Simán el tudom képzelni, hogy valakinek a bőrén ez működne. Rajtam biztos, hogy tartós lett volna, de nem derült ki, mert lemostam.