ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz
2019. március 23.

TEAFÁSRÓL (rossz helyre írtam, és nem tudom törölni:(): Csakis azért kap tőlem négyest, mert rendkívül keserűnek találom, HA véletlenül a torkomra szalad belőle, pfuj! Frissebb és tisztább érzetet biztosít, mint csak a fogmosás önmagában. Jó termék. Az tény, hogy ha használhatnék listerine-t, azt venném, de natúr választásnak elég jó szerintem. Legközelebb az alverdéset tervezem kipróbálni.

Magister Products Pistacchio Douche Mousse

Magister Products Pistacchio Douche Mousse
2019. február 20.

Az illata valóban mennyei, és nem mű! Szépek az összetevői. Ezen kívül viszont más jót nem tudok mondani, mert sok kell belőle, hogy felhabozzon, és elég híg. Se nem szárítja a bőrt, se nem hidratál. UD: jöttem felhúzni a csillagozását, mert előzőleg hármast adtam neki, de méltánytalan volt. Habrózsával megfelelően, de nem kiemelkedően habzik, ami talán nem is baj. És annak ellenére, hogy híg, sokáig kitart a flakon.

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab
2019. február 20.

Erősen teafaolajos illatú, nagyon légies hab. Nem tudok rá rosszat mondani, és szuperek az összetevők. UD: kb. a harmadik flakonnal használom, és nem tervezem lecserélni másra. Csillagos tízes.