ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Coach Coach Dreams EDP

Coach Coach Dreams EDP
2023. január 25.

10 perc után elillan. Kár érte...UD: ha 4-5-öt fújok, akkor jobban lehet érezni, de így sem tartós.

Kérastase Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant Szérum

Kérastase Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant Szérum
2023. január 23.

Magister kávés koffeines termékcsaládjával együtt használom ezt a szérumot. Nekem nem tetszik az illata, ilyen fura virágos, úgyhogy inkább kerülöm az esti felvitelt, hogy nyugodtan alhassak. Nagyon jó az állaga, nem kell a használata miatt aggódnom, hogy tönkreteszi a beszárított frizurámat, nem kell gyakrabban mosnom a hajamat, sőt, nem ragad, nem viszketek tőle.
Hatása kapcsán még jövök updatelni, de nekem már most segített ez a kombináció, Magister sampon+maszk+spray 1 hónapja, ez pedig 1-2 hete, és már csökkent a Covid utáni hajhullásom, nőnek ezerrel a babahajak.
UD: csillagos 100-as. Egyértelmű, hogy ennek is köszönhető, hogy teljesen megszűnt a poszt-covid hajhullás. A korábbi nagyobb csomó haj helyett pár szálat veszítek hajmosáskor és az előtte lévő 1-2 napban.

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2023. január 17.

Nem bír ki egy egész napot, de nem borzalmas azért estére. Nem irritál, semmi extra az egész termék, de nagyon lepontozni se akarom. Ha változik valami mire a végére érek, akkor majd jövök updatelni.
UD: sajnos sima itthoni napokra sem az igazi. Néha deo nélkül is jobb lenne, mint ezzel.:(
UD2: KIDOBTAM.