ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2020. január 1.

Már egy használat után 90%-ban megszüntette a makacs korpát, amivel hónapok óta nem tudtam mit kezdeni. Heti 1-2 alkalommal használom, terveim szerint pár hétig összesen, ahogy a dobozán javasolták. Az előírtaknak megfelelően egy kis tenyérnyi adagot használok belőle, nem hígítom. A második kör mosást sima samponnal intézem.

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2019. október 5.

Pontosan, ahogyan az előttem szólók mondják! Órákon át, óvatos evéseket követően, sok ivás után is tartós. Picit szárít, nem vészes. Szép, élénk a színe, könnyű felvitel. Mi kell még? Ja igen: cruelty free
UD: A teljes napot kibírja úgy, hogy csak egyszer kell javítanom ebéd után. Nekem pink színben van meg, és szerintem ennyiben is maradunk, mert a többi nem állna jól nekem. 5* még mindig.

Magister Products Biorytmus Dezodor

Magister Products Biorytmus Dezodor
2019. szeptember 13.

Tűrhető, kissé "vegetás" az illata... A durva napokat nem bírja, de átlagos napokra elég volt. Az a baj, hogy a csomagolása szétment, amikor még a negyede benne volt, úgyhogy most tégelyből használom kézzel felkenve. 😄 Valóban dörzsöli a bőrt hideg évszakban, melegben meg szétolvad.