yokkoa

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Almost 1.618 Algae+Zink Natural Biserum - 5% Marine Z Solution

Almost 1.618 Algae+Zink Natural Biserum - 5% Marine Z Solution
2022. január 18.

Nekem a pattanásossággal semmit nem csinál, a felületi vízhiánnyal annál inkább. Tényleg jól feltölti a ráncokat, persze ez csak átmeneti hatás. Amit utálok benne, az az ára, hogy ennek ellenére gyorsan fogy, de leginkább az állagát: annyira folyékony, ha az egész arcomra elegendőt akarok egyszerre cseppenteni, kész harc, hogy ne folyjon le. Az illata finom szerintem. A második üveggel használom épp, egy üveg reggel/este kb egy hónap

Tigi Bed Head Headrush Szuperkönnyű Fényadrenalin

Tigi Bed Head Headrush Szuperkönnyű Fényadrenalin
2022. január 9.

UpD: nedves hajra fújtam bőségesen, majd habot rá, és beszárítottam a hajam. Így mintha kissé fenyesítene, mintha kicsit texturálná a hajat, adna némi tartást. Ezért visszajár egy csillag, de barinők még nem lettünk.

Vannak nagyon jó Tigi termékek, de ez konkrétan a világon semmit nem csinál. Na jó, egy kicsit zsírosít. Meg büdösít. Kidobott pénz volt.

Tigi Bed Head Recovery Hajmaszk

Tigi Bed Head Recovery Hajmaszk
2022. január 3.

El fogom használni, de nekem ez mindenféle szempontból pocsékolás. 2x samponozok, 1x ez, utána még balzsam is kell. Azaz összesen 5x kell kiöblíteni a hajam. Ez rengeteg tiszta víz elpazarlása. A termék drága. És mindeközben semmi különösebb hatást nem vettem észre, pedig már elhasználtam a felét.

2 ÖSSZETEVŐ

Carmine / CI 75470 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index:

Kármin. A kármin a kokcsinella nevű színezékanyagból nyerhető kárminvörös vagy bíborvörös színű festék (a kokcsinellát a fügekaktuszokon élősködő bíbortetű nőstényeinek porítmányából vonják ki). Amerika felfedezése előtt a Lengyel bíborpajzstetűt használták erre a célra.A kárminfesték az egyik legjobb minőségű természetes eredetű vörös festékanyag.