yokkoa

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nimya: The Palette

Nimya: The Palette
2024. június 15.

Gyönyörű szép paletta, Nikkie szuperül eltalálta a színeket, imádnivaló!! Simán lehet hétköznapi, visszafogott sminket, és full glam sminket is készíteni vele. Ami nekem kicsit problémás, hogy nem tudom vízvonalra használni egyiket sem, mert úgy már irritálja a szemem. Mindenképp érdemes a csillámosok alá glitter glue, különben potyognak, és erre felvitelnél is számítani lehet. Negatívum még, hogy a panek kissé porolnak, és hamar összemaszatolják a paletta fehér részeit, ami onnantól gyakorlatilag megtakaríthatatlan, és nagyon ronda. Persze ez a kész sminken nem fog látszani, de akkor is jobb érzés egy szép, rendezett palettát kézbe venni. Teljes áron is maximálisan megéri, de ha kibírod, érdemes megvárni valami akciót 😊

Juvia's Place Olori 3 Eyeshadow Palette

Juvia's Place Olori 3 Eyeshadow Palette
2024. május 29.

Álomszép színek, nagyon helyes kis paletta! Jól pigmentált, inkább az a puha, "krémes" jellegű, nem kemény. Olajos szemhéjon primer nélkül is fullban jönnek a színek, viszont így nehezebb blendelni. A paletta maga pici, kézre áll, viszont a panek nagyok, sokáig elég. Környezetbarát csomi: karton, felesleges tükör nélkül. (Egy záró mágnes azért jól jött volna.) De sajnos talc az első összetevő. Mindenesetre az ultra kényes szememet nem bántotta. A futár hibájából a kék pan összetörve érkezett: sikerült kis nyomogatással teljesen helyreállítani.

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip Ajakápoló
2023. november 30.

Ez egy sima szájfény. Nem különösebben hidratál és 2 órán belül nyomtalanul eltűnik. Előnye, hogy egyáltalán nem szárít. Az intenzív ragyogás a bokorba' nincs, bár tény, hogy szép fénye van. El fogom használgatni. Szerintem csak nagyon minimálisan ragadós, inkább csak tapadós némiképp. Viszont az állaga hatalmas csalódás. A nevében van 'oil' és 'fat' is, inkább utóbbi jellemzi: iszonyatosan nehéz, vaskos állagú, nagyon sűrű zsír, tényleg. Én egy finom, szinte zselés állagú olajat reméltem, sajnos köze sincs. Masszívan ül (valameddig) az ajkakon, ez nem az az "el is felejtettem, hogy van valami rajtam" típusú termék. Ízt nem éreztem, az illata műgyümölcsös, édes, nem rossz, kommersz. Nem éri meg az akciós árát sem, 2700-800 körül volt pink pandán. A 06os, Follow Back árnyalatot vettem meg. Minimálisan pigmentált, a csillámok sem igazán látszanak.

2 ÖSSZETEVŐ

Carmine / CI 75470 sz Kockázat: Komedogén index: Irritatív index:

Kármin. A kármin a kokcsinella nevű színezékanyagból nyerhető kárminvörös vagy bíborvörös színű festék (a kokcsinellát a fügekaktuszokon élősködő bíbortetű nőstényeinek porítmányából vonják ki). Amerika felfedezése előtt a Lengyel bíborpajzstetűt használták erre a célra.A kárminfesték az egyik legjobb minőségű természetes eredetű vörös festékanyag.

Cyder Vinegar Kockázat: