yokkoa

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

1 ELADÓ KRÉM

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil
2020. július 2.

A Cult Beauty Starter Kitben érkezett egy 8 ml-s kiszerelés (amúgy az 22 £ külön). A színébe szerettem bele a leírások alapján: talán ez az egyetlen dolog, amiben csalódást okozott :D Persze egy szavam nem lehet, írták, hogy lehetnek eltérések, hiszen csak természtes összetevőket tartalmaz. Elsőre nagyon kicsinek tűnt, de mivel érdemes előtte valami vizes alapú krémmel, eszenciával, akármivel hidratálni, (squalane a fő összetevője), így ebből tényleg elég 3 nagyon pici csepp az egész arcra! Az illata különös, picit nekem valmiért műanyagos, és nem jön be úgy, mint a youtubereknek, akiket ódákat láttam zengeni róla, hogy mennyire luxus érzés használni, már pusztán emiatt. Egyébként üvegből van az üvegcse, jó hosszú pipettával, helyes kis dobozban. Nagy reményeket fűzök hozzá, és ha beválik a pattanásos, miteszeres, sebes bőrömön, akkor megrendelem majd a nagy kiszerelést (ami árban nincs 3x annyi, milliben meg több mint 6x). Kíváncsi vagyok, hosszútávon jobban teljesít-e, mint a sima squalane. Majd jövök updatelni.

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2020. június 22.

Döbbenetes szintű igénytelenség!!! Az ember lánya boldogan kenegeti az yves rochéban egyéb x@rságok mellé ajándékba kapott pakolást - éjszakára! Mert mikor? És kb harmadik alkalom után veszem csak észre, hogy SZILIKON van benne... egy pakolásban!!! Minek? Amúgy rohadt büdös is. Még jó, hoyg sikerült parfümöt is belepakolni. Egy fillért nem adnék érte. Hónapról hónapra egyre nagyobb csalódást okoz a márka, tulajdonképpen már csak 2 termékük miatt járok be az üzleteikbe.

Innisfree Daily Mild Sunscreen SPF50+ / PA++++

Innisfree Daily Mild Sunscreen SPF50+ / PA++++
2020. június 7.

Abszolút egyetértek viragtothesztel!!! Próbáltam sokkal drágább, "nagynevű", "márkás" darabokat: a poros nyomaba nem érnek. Negyedik, vagy ötödik tubussal használom el. Iciripicirit fényesít, de pl ha már alapozok, púderezek is rá, akkor olyan, mintha ott sem lenne. Pedig nagyon is ott van! Nem égtem le, nem barnultam, amióta használom. Egyetlen kifogás talán a picit esetleg tubus lehet, sok benne marad még a végén, ezért én ollóval ketté szoktam vágni amikor már nem nagyon jön, majd a részeket egymasba csúsztatom. Még sokáig elég ilyenkor. Mindenkinek reklámozni szoktam :D

2 ÖSSZETEVŐ

Carmine / CI 75470 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott Komedogén index: Irritatív index:

Kármin. A kármin a kokcsinella nevű színezékanyagból nyerhető kárminvörös vagy bíborvörös színű festék (a kokcsinellát a fügekaktuszokon élősködő bíbortetű nőstényeinek porítmányából vonják ki). Amerika felfedezése előtt a Lengyel bíborpajzstetűt használták erre a célra.A kárminfesték az egyik legjobb minőségű természetes eredetű vörös festékanyag.