yoko95

Regisztráció dátuma: 2011. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 6.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az első napokban a szemem körül kiszáradt és kipirosodott a bőr, folyton könnyeztem miatta. Majd elkezdtem kétnaponta kenni, mégis csak Eucerin. Ekkor kipattanásosodott a homlokom. Gondoltam biztos túltoltam a csokit, vagy bármi. Folytattam tovább. Most igy utólag úgy néz ki, mintha az apró pattanásokkal tisztulna, amik ugyan nem szűnnek, de kevesebb, egyben kevesebb miteszerrel. Viszont ráncokból nekem egy darabbal sem lett kevesebb. Ami szintén pozitív, hogy használata óta kevésbé fénylik a bőröm.

Adidas Fruity Rhythm Dezodor

Adidas Fruity Rhythm Dezodor
2016. május 24.

Nézegettem az előző kommenteket, rendesen megoszlik a vélemény. Azt, hogy nincs ráírva, hogy izzadás gátló észre sem vettem eddig, hatásról sem. Eléggé izzadós vagyok, nekem bevált. Azért tértem át Nivea-ról, mert azok már nem használtak. Végigpróbáltam a teljes Adidas felhozatalt és mind bejött, ez is. Reggel 7-kor fújtam be magam és az illatát még mindig érzem. Egyszer sem hagyott cserben, versenyen sem. Amiért 4 pontot kap, mert akár hányszor ezt használom bókokat kapok, hogy micsoda kistini illatom van :)))

Yamuna Hidegen Sajtolt Levendulás Növényi Szappan

Yamuna Hidegen Sajtolt Levendulás Növényi Szappan
2016. május 24.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem szárít, csak testre használom, arcon még nem próbáltam. Mióta ezzel fürdök nem jött ki egy apró kis ekcéma folt sem!

2 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

Sodium Caseinate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Polyquaternium-43 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Nem szabványos INCI név. Jelentése arany csillámok.