Yolanda

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Mancera Indian Dream

Mancera Indian Dream
2017. március 21.

Valahol már éreztem ezt az illatot, de nem ugrik be mire hasonlít. Mindegy is, mert nekem nagyon tetszik. A kezdet rajtam édes, virágos, majd egy puha, enyhén fűszeres vaníliává szárad le. Lágy és nőies, remek választás randira, vagy ha valahol jó benyomást szeretnénk kelteni. A tartóssága erős közepes, viszont elég hamar bőrközelivé válik, amit nagyon sajnálok, jobban örültem volna, ha egy kicsit intenzívebb. Minden esetre van annyira különleges, hogy ha egy kicsit olcsóbb lenne már rendelném is, így viszont teljesen megelégszem ezzel a pár milis mintácskámmal. :) (Bár ez az elhatározás még nem annyira szilárd. :D)

Mancera Musk Of Flowers EDP

Mancera Musk Of Flowers EDP
2017. március 21.

Számomra nagy csalódás ez az illat! Mintha Montale-tól a Rose elixir és Crystal flowers keveréke lenne. Ahogy telik az idő hol az egyikre, hol a másikra hasonlít jobban. Amúgy szerintem nagyon gáz, hogy ennyire egyformák! Ha már a magas minőséget képviselik és ennyi pénzért árulják az illataikat, akkor oda kellene figyelni, hogy ne klónozzanak le más parfümöket! :(
(Merthogy, Montale mindkét illata hamarabb látott napvilágot: Rose e. 2010, Crystal F. 2007-ben, ez a Mancera 2011-ben. Így 1-0 Montale javára. :))

A védelmére annyi, hogy tartós. :)

Barwa Cranberry Volume Shampoo With Vitamin Complex

Barwa Cranberry Volume Shampoo With Vitamin Complex
2017. február 11.

Nagyon ajánlom ezt a sampont könnyen lelapuló, hamar zsírosodó hajra, mert igazi csodaszer! Már elfogadtam, hogy ezek a dúsító samponok nem fogják teljesen megoldani a problémámat, ezért már azzal is megelégedek, ha nem lapul le a hajam 1-2 órával mosás után és nem szárítják ki a fejbőröm. Az én hajtípusomnak ez nagyon bevált. Nagyon könnyű tőle a hajam, egyáltalán nem szárít hosszútávú használat során sem, és még az olajosodáson is segít. Kicsit hígabb az állaga, ezért valamivel többet kell belőle használnom de így sem fogy gyorsan. Egy másik samponnal felváltva használom szintén ettől a márkától és így nagyon szuper!