Yolanda38

Regisztráció dátuma: 2019. május 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Alverde Sensitive BB-Krém

Alverde Sensitive BB-Krém
2023. május 23.

Sok BB-krémmel kísérleteztem már, mert a legtöbb alapozót nem tolerálja a bőröm (vagy isszonyatosan szárít vagy eltömíti a pórusaimat). Az Alverde BB- és CC- krémjei voltak eddig a legkímélőbbek, gondoltam kipróbálom tavaszra-nyár elejére (amíg elég világos a bőröm) az érzékeny bőrre valót. Nagyon szépen fed, nem szárítja a bőröm, de sajnos a választott 'Hell' túl világos lett. Kevés ilyen BB krémet találtam eddig ami tényleg hidratál, nem csak a leírás szerint . Leírás szerint sárgás altónussal, barátnőm szerint a neutrális altónussal is szépen működik. Szóval jól együttműködik a bőrrel, kár hogy csak 2 árnyalatban elérhető.

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50

Sundance Sensitiv Ajakápoló SPF50
2023. május 18.

Nem hidratál, de a meglévő hidratáltságot jól bezárja. Könnyen kenhető, de nem olvad fel melegben táskában sem. Használtam mindenféle állagú ajakápolót, de ez tökéletes. Nem egy csodaszer, mert kissé szárít ez is, de a Libelláknál jobb. :)
Kellemes az illata is. Egy apróság, hogy a védelem miatt érdemes többször újrakenni.

Aromax Hyaluron Szérum Aloe Verával

Aromax Hyaluron Szérum Aloe Verával
2023. április 28.
(!)

Tesztelésre kaptam a szérumot, nagyon köszönöm!
Fél évvel a tesztelés előtt tértem át a szérumok világába, és a kipróbálás előtt fogyott el a használt C-vitamin szérumom, így nem tudtam teljesen "szakszerűen" kipróbálni ( : nem változtatva a rutin többi elemén, ugye).
Nagyon szép összetevői vannak. Az állaga tökéletes, picit ragacsos, de könnyen felvihető, nem csöppen le, gyorsan beszívódik. A használat alatt nem nagyon láttam a feszesítő hatást a fentiek miatt, de az összetevők hidratáló-bőrnyugtató hatása rendben van; tavasztól-őszig szuper. Az árát picit sokallom, viszont előnye hogy hazai, ez fontos tényező lehet. :)