Yolandaa

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. november 10.

Arctisztítás után mindig használok tonikot és szerettem volna egy "minden mentes" löttyöt a fejemre. Eddig is alkohol meg bullshit mentes kis egyszerű tonikot használtam, de kiszerettem volna ezt is próbálni. Mióta elfogyott hiányolom! A felkenés utána szerintem tényleg érződik, hogy visszahidratál, olyan puha, komfortos érzetet ad. Egy bajom van vele, mint azt már sokan említették: borzalmas a csomagolása (túl kemény a flakon), KÉREM EZEN VÁLTOZTASSON A GYÁRTÓ! Nehogy már egy 2000 Ft-os tonikot töltögessek más flakonba. Ezért 4*. amúgy csillagos 5 lenne.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. november 10.

Én eléggé TO párti vagyok, mert több olyan kommentet olvastam már a G&G-ről, hogy "kipattagott", "csomókat" okozott bőr alatt, stb. és eléggé beijedtem. Viszont a vállamon sajnos vannak foltok, amire a TO azelin savas krémét (állagából adódóan - kevésbé kenhető) nem találtam megfelelőnek erre a célra, így beszereztem az aPAD-ot. Mivel irritációkat nem okozott, így előszeretettel elkezdtem esténként az arcomra is használni. Szerintem hatásában jobb, felkenésnél elég ragacsos, de utána szépen beissza a bőröm. Reggelente továbbra is a TO-sat használom, mert az mattít. Egyszóval, én megszerettem, meggyőzött és újra fogom venni (fellelkesülve más cikkeivel együtt). Ja és úgy összességében, mióta ezeket a márkákat használom, teljesen sima az arcom! És én is imádom, hogy magyar!

Difeel Premium Mély Kondicionáló Hajmaszk - Kókuszolajjal

Difeel Premium Mély Kondicionáló Hajmaszk - Kókuszolajjal
2020. november 9.

Jó pár alkalommal használtam már - az Olaplex No.3-mal párhuzamosan - és megdöbbentett a különbség: ez annyival simábbá varázsolja a hajat és állagban is annyival sűrűbb, hogy ez lett a kedvenc pakolásom! Hátközépig érő, festett szőke, közepesen sűrű hajam van, egy tasak kell rá. Nincs erős kókusz illata (én kifejezetten nem is szeretem a kókuszt), kellemes krémes illata van. Azóta ajánlottam nővéremnek is és ő is imádja! Bárcsak elérhető lenne óriási tégelyes kiszerelésben, benne fürdenék :D