Yolandaa

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier BB Cream Miracle Skin Perfector 5-In-1 Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier BB Cream Miracle Skin Perfector 5-In-1 Vegyes és Zsíros Bőrre
2020. március 10.

Tavaly óta használom, nagyon szeretem, szerencsére nekem eltalálták az árnyalatot, így tökéletesen fed. Tényleg matt, nem zsírosítja a bőrt, nem is nehezíti el, nem okozott irritációt sem, olyan púderes a hatása kicsit. (Habár én egy leheletnyi púderrel fixálom még, ez ilyen mánia nálam :D). Előtte a Garnier BB színezett Purea 5in1 normál krém - 50 ml használtam, az sajnos vizesebb volt és átcsillogott, az nem jött be. És nagyon sokáig elég!

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. március 5.

Alapvetően nem szeretem a lila samponokat mert az a parám, hogy befogja kékre a szőkébb tincseket, ahol meg sötétszőke azt bebarnítja. Joicoval festett, nagyon szőke hajam van, a tövével időnként szenvedek hogy besárgul, sötétebb stb, mert több a vörös pigmentem, ezért a fodrászom javasolta, hogy mégis csak kikéne próbálni a hamvasító sampont, de nem akartam rögtön 4000 Ft-ért megvásárolni a joico blond samponját (nyilván ez nem összehasonlítható a drogériákban kapható hamvasítókkal), így gondoltam előbb körbenézek. Mivel jókat olvastam erről a Loréálról, beszereztem, de azt kell hogy mondjam, szerintem nagyon nagy koncentrációban van benne ez a lila lötty! Akinek nagyon szőke, esetleg hidrogén szőke a haja, eszébe ne jusson ezzel megmosni! Én éppen hogy csak átmostam vele, nem hagytam rajta percekig, de vizesen is láttam, hogy bazi kék, így átmostam egy normál samponnal is, azzal némileg tompította, így elfogadható; higítva elhasználom, de utána beszerzem a joicot. Igen szépen hamvasít, és k****jó az illata, de szerintem azoknak való, akiknek természetesebb, sötétszőke vagy csak melírozva van a haja.

Estrea Kamilla-Körömvirág Gyógynövényes Kézápoló Krém

Estrea Kamilla-Körömvirág Gyógynövényes Kézápoló Krém
2020. február 27.

Nálam ez a favorit kézkrém! Hamar beszívódott, nem váltott ki irritációt, de sajnos már nem találtam sehol :( így az aloeverás társára váltottam.