Yolandaa

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Daily Sun Shield

Revox Daily Sun Shield
2022. január 10.

Nos, mivel én is az eucerin sun oil control készlethiányosok csoportját erősítem, kénytelen voltam valami másra váltani. Abszolút véletlen láttam meg és hirtelen felindulásból vásároltam meg, persze előtte csekkoltam van-e itt már vélemény róla, akkor még csak pár db volt;) Nyilván nem egy eucerin, de vésztartaléknak teljesen jól működik, talán így a téli időszakban még jobb is ez a testesebb krémesebb állag. Én mosakodást követően a g&g b-bomja után kenem fel a fényvédőt, csillog mint állat meg azt hiszem sose szívja be, de addig felöltözöm, megcsinálom a hajam, majd szokásos alapozót (rimmel lasting finish) felkenem, ekkorra már csillapodik a diszkógömb hatás, de púderral fixálva lesz az igazi és matt. Persze napközben átcsillog, én egy zsepivel szoktam óvatosan leitatni, de igazából ezt az eucerinnél is tapasztaltam, így nem is várom el hogy a való életben filterként működjön a fejemen a cucc. Irritációt nem okozott, szemem nem csípte (eucerinnél éreztem én is, ha lefolyik irritál) én elviselem az illatát is, olyan barnítós olcsó szoli krém jut eszembe:D Úgyhogy én elégedett vagyok, ár-érték arányban és elérhetőséget nézve jó vétel, de 5 csillag túlzás lenne, így hogy van összehasonlítási alapom más termékkel.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. január 6.

Az ordinary retinoljáról váltottam erre, mert nagyon zavart az az olajos állag és inkább valami krémesebbre vágytam. Szerintem durván 1.5 hónapja használom csak, nyilván a hosszú távú hatása lesz érdekes, de én amit észrevettem hogy nagyon hamar lehúzza a gyulladást, akár egy este alatt! Nekem ez abszolút wow! Úgyhogy van, hogy csak pötyögtetek egy-két foltra a karomon, ha épp kijön valami. Irritációt nem okozott, számomra illata sincs és én esti rutinként használva utána az ordinary Natural Moisturizing Factors + HA-ját rétegezem rá. Nem tapasztaltam olyat sem, hogy kukacosodna. A mínusz csillag azért van, mert sajnos nekem megfogta a ruhám, persze mosáskor kijön, de azért a fehér pólón nem mutat jól egy sárga folt.

Skintegra Clarion

Skintegra Clarion
2022. január 6.

Hú én nagyon szeretem! Még júliusban vettem és hamarosan el is fogy egy üvegcsével, úgy átlagban kb 2-3x biztosan használtam egy héten, de az én bőrömnek nem volt új sem az aha, sem a bha, így bátran használgattam. Látványosan letisztította a bőröm, nagyon finom illata van, vizesebb állagú, nekem olyan spa élmény szerű, amikor esténként felkenem, utána az Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA-val tovább rétegezem. És úgy mellékesen tényleg szép az üvege, nagyon jó érzés rá nézni! Most a rutinomon picit változtatok, mivel alapból van mandula savam és inkább bha-ra van szükségem a mitesszerek miatt, így most a g&g porefectlyjét próbálom ki reggelenként, de szivesen visszatérnék rá, mert nagyon meggyőzött!