yolandi

Regisztráció dátuma: 2016. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. április 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thierry Mugler Angel Nova EDP

Thierry Mugler Angel Nova EDP
2020. június 27.

Valami mindent elsöprő, megbontránkoztató illatot vársz, mert a márkajelzés Mugler?
Nem, ő, nem az. Ahogy előttem is írták ez az illat Lancome Midnight Rose és Michael Kors Twilight Sgimmerjének gyermeke, egy kicsit nyáriasabb, az én bőrömön kevésbé műmálnás felhanggal. Angel flankerek között nem értem hol a helye, a Musenál kijön azért erősen az anyaillat, ennél köszönőviszonyban sincs vele. Viszont imádom. Rajtam a Lancome rózsácskája sose működött, pedig szerettem volna szeretni, de nem olvadt egybe a bőrömmel, és kellemesebb mint a Twilight Shimmer. Plusz pont a L'Orealnak, hogy a Novánál nem herélték ki a szillázst és a tartósságot, ebben az esti kánikulában is 7 órája pezseg a bőrömön az illat.
Néha jó, ha az ember nem veszi magát mindig komolyan, nekem ilyen a Nova az oudhos dögjeim mellett a polcon. Nem vagyok tőle femme fatale, hanem csak természetesen bájos, nem hódító csak megértő társaság egy jó beszélgetéshez nyáron a teraszon egy üveg rosé mellett.
Ha már a Dior ház is meglépte az Addict 2-val a Versace Absolu Bright Crystal teljes lekoppintását, akkor itt sem akadok fent rajta.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2020. március 26.

Womanity, Angel Muse, Alien, Alien eau Sublime és most az Aura. Lassan a parfümkollekcióm jelentős részét fogják kitenni a Mugler kreálmányok. Nem tudtam még eldönteni, hogy én vagyok annyira fanatikus és annyira akarom szeretni az összes illatát, hogy mindet gyönyörűnek tartom, vagy a bőrkémiám olyan, ahogyan azt az alkotó elképzelte.

"Még egy perce csak egy átlagos nő volt, és most, hogy a szerelem elborította - teljesen új energiában fürdik, új aura jön létre körülötte."
Körülbelül ez az idézet lebeg a lelki szemeim előtt, mikor a robosztus zöld üvegből a nyakszirtemre kerül ez a csoda. Az első fázis, ahogy már előttem is leírták, egy nyári zápor utáni, fülledt, párás séta, ahol tisztán lehet érezni a melegtől és a hideg záportól kipárolgó növények illatát. Ezt követően egy mentás felhang megmarad, egy éteri vaníliás alap kíséretében. Eléggé beédesedik a bőrön, de nem a szirupos és gourmandos vanília kecsegteti az érzékeket, hanem egy sokkal érettebb vanília illat. A férjem rajtam 10-ből 9-esre értékelte, azonban nem tipikusan szexi illatként aposztrofálta, hanem egy olyanként ami igazi női titkokat rejt, és emiatt izgalmas. Ez alapján a dzsungel marketing is érthető - nem az illat dzsungeles, hanem annyira sok, még fel nem fedezett titkot rejt, mint maga az Aura.

Dior Miss Dior EDP (2017)

Dior Miss Dior EDP (2017)
2020. február 23.

Bevallom őszintén azért szerettem meg ezt a parfümöt, mert az esküvőmön ezt viseltem.
Számomra minden illat egy-egy emléket hordoz, így a már jól bevált kollekcióm darabjai közül egyet sem szerettem volna az esküvőmön viselni, hiszen már mindnek megvolt a maga története. Mikor kiválasztottam valamiért beugrott a kép, hogy igen, ezt el tudom képzelni a fehér ruhához. Mivel szép emlék köt hozzá ezért nagyon szeretem, de ha csak azért vettem volna meg, mert valami plusz illatélményt kerestem volna, akkor tutira nem lenne már a polcom darabja. Bár így is csak évfordulókon hordom.
Viszonylag egysíkú, vannak tőle kreatívabb alkotások. Az emlékek miatt kapja meg az 5 pontot, mint illat, inkább csak egy 4-es lenne.