yolandi

Regisztráció dátuma: 2016. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. április 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2019. március 26.

Ma elmentem a parfüm rendeléseimért. Hozzátenném, hogy gourmand fanatikus vagyok még a virágosabb vonalon is, egyetlen egy földesebb jegyű parfümöt vagyok képes imádni, a Womanityt. Ez utóbbiért mentem is célirányosan az üzletbe. A hónapban több külföldi bloggertől és vloggertől olvastam, hallgattam a Molecule 01-ről, úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Egy fújás a csuklómra, szippantás, semmi. Oké, rajtam nem működik. Mentem a kasszához átvenni a rendeléseimet, majd ki az ajtón. Amint kiértem és a bőröm a friss levegővel érintkezett egy iszonyatosan finom illat csapott meg. Hihetetlen számomra, hogy kifújást követően semmit nem éreztem, most meg egyre erősebben párolog a bőrömön, egy kis vaníliás csavarral. Kiskoromból ismerős illat, de nem igazán tudom mégsem semmihez hasonlítani. Ez a parfüm az igazi posh érzés számomra, érik az önjutalmazós berendelés. :)

Agent Provocateur Fatale Intense EDP

Agent Provocateur Fatale Intense EDP
2018. november 10.

Egy kedves krémmániástól vettem meg az illatot - amit ez úton is köszönök. :)

Egy külföldi youtuber zengett róla ódákat, hasonló a parfüm ízlése az enyémhez.
Egy tökéletes buli illat, illetve tökéletes lehet azoknak, akiknek megfájdul a feje a TM Angeltől, mert olyan, mintha az Angel és az Angel Muse lightosabb verziója lenne. Nem alakul át a bőrön, végig egysíkú marad (de nem unalmas), de egy bulihoz pont tökéletesen passzol, elég csak az este folyamán újrafújni.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2018. április 10.

Huh, na vegre talalok a parfumeriak polcan is. Mar nagyon kivancsi voltam mit rejt az uveg. Nalam a MJ zold uvegcseje nem jon elo belole, mig az nalam inkabb a teli jegkiralyno megkozelithetetlen illata, addig Mugler Auraja egy hetkoznapokon viselheto egyedi illat, nem kovetel meg egy hozza tartozo dresscodeot, magassarku cipovel is ugyanolyan karakteres, mint egy kenyelmes lezser napon. Az en boromon olyan, mintha Mugler a jol bevalt Alien receptet alkalmazta volna, a jazminos, viragos felhang kihagyasaval. Lehet hogy szerencses a borkemiam, vagy csak kitarto voltam - azert a 15 percig tarto... hm... ammonias szaraz szalmaszag utan vegul egy nagyon jo arcat hozta elo. Tipikusan az a parfum, amit indulas elott egy jo fel oraval fujsz magadra, hogy mire kiersz addigra szeliduljon a borodon. Ez a tulajdonsaga hasonlo a Dior Poisonhoz. En nagyon meg vagyok elegedv,e, hogy gourmand fanatikuskent vegre talaltam egy olyan illatot ami nyaron sem fog remelhetoleg folytogatni es van karaktere. Mondjuk ennyi erovel felmerul a kerdes, hogy dehat a Womanity is karakteres. Csak amig a Womanity mellett nem birok a munkamra koncentralni, mert legszivesebben egy szicilai teraszon uldogelnek borozgatva, addig az Auraval nincs ilyen hangulatkiugras. A dzsungelesseg rajtam elveszik, ugyhogy a reklam vadmacskasaga megdolt, de nem banom. Maradhat egy hazicica is. :)