yslchanel92

Regisztráció dátuma: 2016. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon
2018. március 24.

Végre sikerült kipróbálnom ezt a sampont is, én a müller drogériában vettem meg, mert itt volt a legkedvezőbb a sampon ára (2490 HUF). Kizárólag csak a sampon használtam hajmosáskor, nem használtam se balzsamot, se pakolást. Állaga egy tipikus samponé ami nekem plusz hogy rózsaszín színe van a samponnak ami extra figyelem, ha szereted a rózsaszint. Illata nekem olyan gliss kuros, de lehet az én szaglásommal van a baj. Hajmosás közben a sampon jól habzik, jól tisztít, nem éreztem volna hogy, csípi vagy viszket a fejbőröm. Kifésülésnél nem tapasztaltam volna, hogy össze tapasztaná a hajamat, könnyen kifésülhető volt a hajam, illetve hajszárítás után nem száltak össze vissza a baba hajszálaim, selymes és puha lett a hajam végeredménye csak a sampon használata után. Úgy érzem a balzsamot is ki kell próbálnom a termék családból, hogy még szebb eredményt érhessek el. Illetve a fejbőröm egyáltalán nem viszketett és nem korpásítja a fejbőrömet a sampon. Engem megvett ez a sampon kilóra és félek a többi termékeit is kipróbálni :D

Huda Beauty Textured Shadows Palette Rose Gold Edition

Huda Beauty Textured Shadows Palette Rose Gold Edition
2016. december 5.

Meglepő, hogy még senki sem véleményezte ezt a csodás palettát. 100%-bán odáig vagyok ezért a palettáért. Csomagolás egyszerű és letisztult és még praktikus is. Maga a színek pigmentáltak és jól kihasználhatóak. Nem porol nem potyog. Nappali és esti sminket is lehet vele készíteni és érdemes a fóliás/fémes színeket az ujjainkkal felvinni. Cultbeauty oldaláról rendeltem és aki jár esetleg Londonban a Harrods üzletben megtudja vásárolni.

Too Faced Merry Macarons Eyeshadow Palette

Too Faced Merry Macarons Eyeshadow Palette
2016. december 5.

Csodásan néz ki ez a paletta és tudtam, hogy megfogom venni, de kissé kicsit csalódott vagyok. Nem minden szín annyira pigmentált és egyes színek porolnak, lepotyognak. A szempilla spirált imádom extrán durván nagy pillákat varázsol és nem tapadnak össze a pillák tőle.