yudiger

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Helia-D Cell Concept Hyaluron Hidratáló Maszk

Helia-D Cell Concept Hyaluron Hidratáló Maszk
2022. január 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.
Egy csendes, nyugodt vasárnap kora délutánt választottam a kipróbálására. Három lépésből áll a használat.
1. szérum 2. maszk 3. éjszakai krém
Alapos arctisztítás után vittem fel a szérumot. Kellemes, enyhe illata van, könnyű krém. Először a szemem környékét
kentem be, majd a maradékot (maradt bőven) elosztottam az arcomra. Gyorsan beszívódott.
A maszkot a már száraz arcomra tettem fel. Először egészen enyhén, de csípett a benne lévő hatóanyag, de nem
szedtem le, nem mostam le. Szerencsére, mert a csípés nagyon gyorsan elmúlt. Fél órát hagytam az arcomot a maszkot.
Amikor levettem, még elég nedves volt. Az arcomon lévő krémet kicsit belesímogattam a bőrömbe.
Hagytam az arcomat teljesen megszáradni, utána kentem fel a harmadik lépésként az éjszakai krémet használtam.
Bekentem vele az egész arcomat. Bőven elég volt, még maradt is belőle. Én nem tapasztaltam morzsásodást.
Elég sokáig volt kicsit ragacsos az arcom, de ez nem zavart.
Az eredmény valóban puha, hidratált bőr.
Az ajánlás szerint hetente 1-2 alkalommal kellene megismételni ezt a kényeztető ápolást. Ezt biztosan nem fogom megtenni.
Ismerem magam. :) De alkalmanként fogom használni, mert a termék jó, és nagyon jól esett egy kis foglalkozás magammal. ( A szérumot
külön meg fogom venni magamnak)
Csodaszernek nem nevezném, de jó kis cucc, ezért röppen a 4 csillag.

Sergio Tacchini Ozone Woman EDT

Sergio Tacchini Ozone Woman EDT
2021. július 6.

Az O-zone egy régi illatom, amit nemrég találtam meg. Már nem is emlékeztem arra, hogy van. Egy friss és zöld illat. Édes, de nem cukorkás, citromalapú illat. Van benne valami zöld, ami talán a fűre, a reggeli harmatra a virágokon és a friss gyümölcsökre emlékeztet.
Először sok friss citrom jelenik meg, majd valami sokkal füvesebb és mélyzöldebb követi. Egy nagyon kellemes tavaszi, nyári (inkább talán nyári) illat.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2021. március 9.

Az illata és az íze nagyon finom. A hidratálása hagy némi kívánnivalót maga után.

1 MÁRKA