Yukkee

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2017. január 14.

Ezzel a rúzzsal először a NYX üzletében találkoztam és egy gyönyörű vörös, az Up The Bass árnyalatban vettem meg. A rúzs erősen pigmentált, nagyon tartós és bársonyos matt hatású a végeredmény. Mikor felkenem, nagyon krémes, lágy érzete ad, de hamar megszárad és szerencsére nem szárít. Nagyon megszerettem :)

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
2015. november 20.

Összességében nagyon jó termék. Nekem matt finshel rendelkező smoke me up bogyós árnylat van meg. A színe intenzív, tartós, érezhetően hidratál, nem szárít. Joy napokon vettem, így nekem abszolút megérte. Tény és való, hogy mindenhol nyomot hagy ahova csak az ajkaid érnek, így át kell gondolni, hogy mit is fogsz csinálni aznap, amikor használod.

Dr. Chen Essence Extract Szövetfátyol Arcmaszk Teafa Kivonattal

Dr. Chen Essence Extract Szövetfátyol Arcmaszk Teafa Kivonattal
2015. november 15.

Pár perce vettem le a maszkot, így még friss az élmény :) A többi Dr. Chen Patika maszkhoz hasonlóan hatalmas és jó sok anyag van benne, ami dicséretes. Kb 25 percig volt rajtam, nem irritált, nem csípett, pedig előtte radíroztam is az arcom, ami elég érzékeny amúgy, mindenféle maszkra, krémre, lemosóra. Az illata nagyon szuper, finom, tiszta :) 25 perc után még egy picit átmasszíroztam az arcom, a felesleget letöröltem és sima, puha lett a bőröm, nem ragacsos. Kíváncsi vagyok reggel milyen lesz az arcom. Ha változatlanul sima é üde, akkor újra fogom venni :)