Yura

Regisztráció dátuma: 2020. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

It's Skin Power 10 Formula Propolis Effector

It's Skin Power 10 Formula Propolis Effector
2020. december 15.

Mintát kaptam belőle és kicsit szkeptikus voltam, mert eddig egyik it's skin termék se volt olyan agyam eldobom kategória, a formulák közül pedig a c vitaminos kifejezetten semmilyenke volt, de hát most amúgy is a Iunik propolisos szérumát használom így kíváncsi voltam ez mit tud máshogy és igazából nem vettem észre sok különbséget. Az állaga mindkettőnek kicsit ragacsos, de könnyen kenhető és hamar beszívódik, ami viszont nekem fura hogy a bőrön egyiknek sincs színe, de az üvegcsében elvileg barnás (ezt az it's skin esetében nem tudom biztosra mondani, mivel minta, de a kép alapján nekem úgy tűnik). Hosszú távú hatásról sem tudok nyilatkozni, mivel csak minta, amiről viszont mindenképp beszélni kell, az az inci. Ami nekem nagyon szimpatikus hogy a méz a legelső helyen van, és el nem tudom képzelni hogy tudták emellett elérni, hogy ne legyen túl ragacsos a termék, viszont kontraként ott van a parfüm ugyebár, de legalább csak a legalján, érezni pedig nem lehet. Nia is van benne, ami örök kedvenc, viszont mellette van néhány sárga összetevő, de az incidecoder szerint egyik se vészes, így összességében pozitív érzéseim vannak az összetevőkkel kapcsolatban is.Bár az ára nem túl baráti, de még mindig jobb mint sok más termék a piacon. Én megadom neki az 5 csillagot mindezek alapján.

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2020. december 9.

Még a botrány előtt rendeltemegy csomagot, amihez történetesen ez volt az egyik minta, jót nevettem is rajta, hogy ez az én szerencsém, de aztán úgy voltam vele, hogy egyrészt hivatalosan erről a termékről nem volt vizsgálat, így nem tudni, hogy ez is 19 SPF-e, én meg jóhiszemű vagyok, másrészt ha 19-es is, tél van, én meg legfeljebb addig tartózkodok kint, míg leugrok a boltba kenyérért, szóval akkora kárt nem okozhat, viszont még sose volt kémiai fényvédőm, így egy próbát megér. Nos, mivel mintáról van szó, messzemenő következtetéseket nem tudok levonni, de elmondom, hogy mit tapasztaltam: a krém állaga olyan mint egy rendes valamire való krémnek, híg, de nem folyékony és nem olyan darabos kinyomva, mint a comfy, valamint van egy enyhe zöldes színe, ami nagyon emlékeztetett valamire, de meg nem mondanám mi volt az. Már azelőtt hogy rákentem volna az arcomra, megcsapott a levendula erős szaga (vagy illata... kinek mi) ami rögtön a láb krémemet jutatta eszembe, amit szintén azért nem szeretek használni, mert olyan tömény levendula illata van, én meg hát nem szeretem a levendulát. Mindenesetre egyszer ki lehet bírni, a krém pedig könnyen lekenhető, nem hagy réteget maga után, bár mintha az én arcom is csöppet bepirosodott volna utána, de hamar el is tűnt. A védelmét letesztelni jelenleg nem tudott, de még ha jól véd is, akkor sem értem, miért rajonganak ezért a kémiai fényvédőért meg az illatmentes párjáért annyian, mivel nincs benne semmi extra, bár lehet hogy csak én nem használtam még elegendő fajta fényvédőt, hogy az ilyet meg tudjam állapítani.
Összességében a levendula miatt mindenképp vonok le egy csillagot, tök fölösleges volt beletenni, és szívesen levonnék még fél csillagot a gyanús pirosság miatt, és hogy semmi kiemelkedő nincs benne de mivel azt nem lehet, ezért lehullik még egy csillag.

Mizon Black Snail All In One Cream

Mizon Black Snail All In One Cream
2020. december 5.

Friss kbeauty és skincare rajongóként vettem meg ezt a terméket, mert hát milyen szép összetevők, meg csiga, ú a csiga biztos jó, de utólag belátom, hogy lehamarkodott döntés volt részemről, mert bár imádom a niacinamidot és azóta is jóban vagyok a csigákkal, de szerintem összességében nem én vagyok a célközönsége ennek a krémnek, így nem is vettem észre konkrétan semmilyen hatást, pedig már több mint a felét elfogyasztottam (amúgy ahhoz képest milyen nagy adag, mivel elég híg, viszonylag gyorsan is fogy, persze nem úgy, hogy 2 hónap alatt elfogy az egész), se pórusösszehúzást, se sebgyógyítást, se különösebb hidratálást nem tapasztaltam. Sajnálom, pedig jó kis krém, szaga se nagyon van, az állaga is megfelelő, de így nem tudok neki többet adni három csiilagnál