Yura

Regisztráció dátuma: 2020. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2020. augusztus 5.

Komolyan megsirattam mikor kiderült hogy többé nem kapható. Azóta találtam egy új kedvencet szintén az Yves rochertól, aztán azt is kivonták és azóta sincs meg a tökéletes tusfürdőm. Remélem visszahozzák, mert ez a cucc maga a csoda azzal a finom illatával és a kellemes habzásával.

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask
2020. július 31.

Nem igazán vagyok az éjszakai arcáplók híve, mindig attól félek, hogy megfogják a párnát, meg ilyenek, de mivel ez a koreai arcápoló rutin 10. lépése, gondoltam teszek egy próbát és a választásom erre a termékre esett, mert imádom a Cosrx termékeit, és a méz is elég csábító (ráadásul elég kevés olyan éjszakai arcápolót találtam ami nem ránctalanítő, hanem valami más hatása van, és ebből a kevésből könnyebb volt ezt választani). Nagyon csinos kis csomagolása van, semmi extra, mégis a maga letisztultságával szívesen vettem kézbe. A krém se rossz, az állaga könnyed, nem hagy vastag maszk érzést, bár az arcom elég fényes lett tőle, de ez egyáltalán nem zavart, mert este úgyse látja senki. Illatot én egyáltalán nem éreztem, ami eleinte fura volt mert az illatos krémekhez vagyok szokva és már felkészültem a mézes illatra, de ez se negatívum. Mégse tudom megadni neki a max 5 csillagot, mégpedig azért mert nem csinált semmit. Nem éreztem hogy a bőröm hidratáltabb, nuygodtabb vagy bármiben is másabb lenne, mint mikor kihagyom a rutinomból. Épp ezért nem is gyakran használom, ha meg igen az is inkább csak azért van hogy elfogyjon. Lehet szárazabb bőrön jobban hat, én viszont kénytelen leszek más éjszakai krémet keresni.

Update: Eddig nem voltam benne biztos, de most már tuti hogy ettől a krémtől előjönnek a rutinommal gondosan visszaszorított pattanásaim, szóval minusz még egy csillag.

Holika Holika Seed Blossom Moisture Cleansing Oil

Holika Holika Seed Blossom Moisture Cleansing Oil
2020. július 31.

Életem első olajos lemosója és bár eleint féltem hogy az ígéretekkel ellentétben olajos nyomokat hagy az arcomon, ez szerencsére nem történt meg. A használata egész kellemes, könnyen eloszlatható, és jó nagy kiszerelés. Viszont az illata nekem nagyon olajos, és nem az a finom olaj, hanem mint a napraforgó olaj (ami pedig nincs is benne) és ez egy idő után már kissé zavaró, emiatt levonok egy csillagot. A sminket nem tudom mennyire szedi le, mivel én csak bb krémet használok, de azt például szépen leszedi. Nem hiszem hogy ez a világ legjobb olajos actisztítója, de ár-érték arányban bőven megéri.