Yuyu

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Szemöldökceruza

Alverde Szemöldökceruza
2018. október 22.

Legjobb szemöldökceruza! Nem sok árnyalatban kapható sajnos( azt hiszem csak 3 van) ,de hozzám a 01-es tökéletes volt. Egyszerű a használata és TARTÓS! Már majdnem mondthatni rá, hogy vízálló. Ha valaki megtalálja a megfelelő árnyalatot mindenképpen ajánlom!

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. október 22.

Nagyon szép eredmény, krémes, nem nehezíti el a bőrt és természetes marad a hatása. Fedésileg közepes. Nagyon jó kis korrektor az árra is korrekt. Kár, hogy a márka tesztel az állatokon. :(

L'Oreal Paris Million Lashes Feline Szempillaspirál

L'Oreal Paris Million Lashes Feline Szempillaspirál
2018. július 4.

Uh, hát elég nagy csalódás volt számomra. A mostani Glamour napokon vettem meg 50%-al, szerencsére. Direkt egy göndörítő szempillaspirált kerestem és amikor megláttam a boltban a keféjét rögtön megtetszett és hazahoztam. Tudni kell, hogy nekem nagyon egyenes szempillám van, de még egy sima is többet göndörít, mint ez. A színe nem annyira intenzív fekete és sajnos egyáltalán nem düsít (igen, tudom ez nem erre van), de így végeredményben kb. semmit nem csinál. :( Szóval én olyanoknak ajánlanám, akiknek szép, hosszú, göndör pillájuk van, mert nem vesz fel túl sok festéket.És ami még fura vele, hogy olyan darabosan jön le a lemosóval, szóval nem potyog vagy ilyesmi csak máshogy jön le, ha lemossuk. Másnak is ilyen?

Update: Nemhogy megkedvelni nem sikerült, de csak még méllyebbre süllyedt a szememben. Amellett, hogy nem dúsít, hosszít vagy göndörít, nagyon vizes a formulája ami miatt nagyon lassan szárad meg. Emiatt akár hányszor tüsszentettem szempillaspirálozás után, biztos hogy a szemem alatti területen landolt, újabb bosszús reggelt okozva nekem. Nehezen lehetett letörölni a szemhéjról is ,mert nem száradt meg, így csak elmaszatolódott. Nagyon drága szempillaspirál a semmiért.