Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon
2021. október 28.

Én a Müllerben vettem, kicsit máshogy néz ki a külseje, mint ezen a képen.
Eddig számomra pozitív csalódás. Már önmagában az jó jel, hogy 2 nap után nem zsírosította agyon a hajam, pedig sok van és dús és egészséges is - így aki lentebb azt írta, hogy aki ilyen típusú hajjal rendelkezik, annak nem lesz jó, véleményem szerint tévedett (de szerintem ez teljesen egyedi). Hát az illata isteni, igazság szerint ez most erősen közrejátszott abban, hogy megvettem :D (nem ez a lényeg, ugye)
Tetszik, hogy nem nehezítette el a hajam.
És furcsa, de vannak samponok, amik után még a hajszínem is csúnyább valahogy, ennek a használata után teljesen meg vagyok elégedve a hajammal. Ebben a kategóriában teljesen jó.

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal

dr. Organic Kondicionáló Bio Szűz Kókuszolajjal
2021. október 16.

Nekem kevés kell belőle, mert zsírosítja a hajam, szóval csak óvatosan. Egyébként simává és kifésülhetővé teszi. Szeretem a szép összetevőit is, illatát, állagát, azt, hogy érzem ez egy jó minőség. A samponját egyszer próbáltam, attól még inkább zsírosodott a hajam sajnos.
Még ha vigyázni is kell vele, szeretem, mert igazi kis ápoló cucc. Szerintem nem túlárazott.

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionáló

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionáló
2021. augusztus 31.

Számomra nem nagy szám, és a benne lévő sok parfümtől (vagy ki tudja melyik összetevőtől) kipöttyösödik mindig egy kicsit a karom, szóval irritál bármennyire óvatosan is próbálom mosni a hajam. A samponjával együtt használva kb egy napig szép a hajam, utána úgy érzem hogy újra meg kell mosnom, megmosom egy "sima" samponnal úgy,hogy semmi pluszt nem teszek rá, és a hajam nagyjából fellélegzik... Tehát nekem sok valami miatt, és ami a leginkább zavar az az irritáció. Hónapok tapasztalata ez, nagyon nehezen, de szinte már elhasználtam ezt is és a hozzá tartozó sampont is.
Nem fogom újra venni, erősen túlárazottnak érzem.
Az illata jó, meg mondjuk hogy simítja a hajat, amennyire általában szokta egy balzsam annyira puhítja is, de részemről ennyi.