Yvaine

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. november 3.

A 600-as sötétszőke árnyalatot használtam, most másodjára, illetve a második alkalommal összekevertem a csokoládé bonbon nevű színnel (az én hajamra amúgy is kell 2 doboz). Az első alkalommal egy teljesen természetes hatású világosbarnát kaptam, nekem egy kicsit túl fakó is volt, ezért döntöttem úgy, hogy másodjára hozzákeverek egy kis csokoládét. Valóban jobban tetszett másodjára, bár kicsit sötétebb is lett. Azért egyik sem az igazi számomra, így nem bánom, hogy nagyon gyorsan kopik a hajamból - DE szépen kopik! Mindig dicsérték a hajszínemet, sőt, azt gondolták, hogy ez az eredeti hajszínem (valószínűleg azért is állt jól és persze azért is választottam ezt, mert eredetileg is világosbarna/sötétszőke hajam van). De én azt gondolom, hogy ezeknek a színezőknek sem lesz soha olyan színük a valóságban, mint a dobozon...de ha bolti festék, továbbra is ezt választanám, mert szép színei vannak, nagyon nem lehet mellényúlni velük, egy kis hajszínfrissítésre tökéletesek. És ami nekem nagyon fontos, hogy egy kicsit sem roncsolta soha a hajam, sőt... Negatívum, hogy nekem a hozzá kapott balzsam sajnos egy enyhe allergiás reakciót váltott ki.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2015. február 6.

Mmm isteni édes illata van! :) Én imádom az ilyeneket, de a frissebb illatokat is, ettől még ez egyáltalán nem túl tömény szerintem. Szeretem a Baba tusfürdőket. Persze nem csak emiatt, hanem az ápoló hatása/hatásuk miatt is! Jó az állaga is, sokáig elég, szóval abszolút megéri szerintem! Nem mondom csodaszernek (bár nem is tudom mi lenne az tusfürdőben), de rosszat sem tudok írni róla.

Avon Citrus Burst Testpermet

Avon Citrus Burst Testpermet
2015. február 5.

Most rendeltem és már meg is kaptam. Nekem a shea vajas van meg, de itt a képen picit másnak látom. Én is az illatába szerettem bele, és igazából nyárra tartogatom, mert olyan kellemes és frissítő az egész. Vizesebbre számítottam, de ez így még jobban tetszik, hogy tényleges hidratáló hatása is van. Eddig még max. 1x vagy 2x használtam testpermetet (nem is emlékszem már, nem mostanában), de nem bántam meg, hogy megrendeltem. Nagyon tetszik! :)))