yxcv

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. szeptember 29.

Valóban borzasztóan ragad és fénylik, púderezés után is (puszit inkább ne adjon senki:D)... és még a szemhéjamat is összetapasztja :D Sminkelni is szörnyű rá, kb csak maszatolom rajta az alapozót. Utcára nagyon ritkán hordom, home officeba talán elmegy, de még igy is nagyon zavaró a finishe.. Nem hiszem hogy ismét ráfanyalodok. Egyetlen előnye, hogy olcsó és elvileg jól véd..

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. szeptember 29.

Különösebb problémát nem okozott, csak nem érzem a pozitiv hatását, nincs észrevehető különbség mióta használom (sebgyógyitást, irritáció csökkenést tekintve) Ráadásul hihetetlenül gyorsan fogy, mert nagyon hig, ami nagy hátrány, mert ha rutin részévé akarnám tenni, nagyon gyakran kéne újravenni (1,5 hónap alatt sztem simán elfogyna reggeli-esti használat mellett).

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 26.

Nem rossz, de nincs az a hűha-hatás, mint amit vártam. Szerintem is inkább csak hosszabbak lesznek tőle a pillák, de valahogy nem érzem nagyon látványosnak a végeredményt - lehet azért, mert nem kifejezetten göndörek a szempilláim. Ami érdekes, hogy nekem is kicsit összetapasztja a pillákat, pedig a KM-es videóban nagyon ki van hangsúlyozva, hogy milyen szépen szétválaszt. Nem valószínű, hogy ezt veszem legközelebb, a Maybelline-ek között van, amit jobban bevált.