Yza

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Versace Bright Crystal Absolu

Versace Bright Crystal Absolu
2022. február 9.

Régóta szemeztem az edt verzióval. Gondoltam megveszem helyette ezt, hiszen elvileg ugyanaz, csak tartósabb. Sajnos egyik sem. 😔 Rajtam először savanykás aztán fűszeres, végül valamennyire édes aztán 1 óra múlva szinte semmit nem érzek. Legközelebb edt. 🤷🏼‍♀️

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2017. augusztus 10.

Végre sikerült beszerezni, szintén 2400 forintért. Ahogy azt előttem is írták, nálunk sajnos valóban csak 2 db sárgás árnyalatban elérhető (a 6 db vegyesen sárgás-rózsaszínes helyett ). A színek: light és nude. A világosabb, light mellett döntöttem. Elég sokat kellett csavargatnom, mire jött belőle cucc. Az állaga folyékonyabb, mint pl a Fit me esetében, viszont annál jóval hamarabb szárad, így érdemes részenként haladni, és dolgozgatni. ( Én nedves tojás szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam. ) Bőrhibák: hidratálás nélkül maszkos és kiemeli a száraz részeket. Szem alatti karikák: szintén javasolt hidratálni, esetleg primert is használni, mert, olyan ráncaim lettek, amik nem is léteznek, tehát +10 év hatás. Picit irritálta a szemem. Írtátok többen, hogy még nem találtátok meg a megfelelő korrektort szem alá. Nekem ez bevált: valami meleg tónusú /pirosas-rózsaszínes-narancsos/ korrektor és utána a hideg sárgás szín. :)

Up
Így már tökéletes: 1 csepp jojobaolaj, catrice korrektor palettáról lazac szín vékonyan ujjal ütögető mozdulatokkal, majd az instant korrektor kabuki ecsettel. Nincs irritáció sem ráncok. Jár az 5 csillag.

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus
2017. február 24.

Erősen a végét járta a spirálom és a tusom így nagyon örültem, hogy mindkettőt megkapom egy termék áráért. Az sajnos elkerülte a figyelmem, hogy a tus végén van egy gömb, ha tudom, akkor biztos hogy nem veszem meg. El nem tudom képzelni, mit érezhetett a tus készítője amikor megalkotta ezt a szőrnyűséget... Ahogy az előttem szólok írják képtelenség normális módon felvinni. Plusz használat előtt fel kell rázni különben darabos lesz amint megszárad. Száradása 4-5 perc, de nem mattra szárad hanem fényes de nem metálos. Elhasználom egy tus ecsettel mert felrázva nagyon tartós (rejtett, olajos szemhéj) és csakis ezért 3 csillag.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ