Yza

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. február 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. augusztus 10.

Végre sikerült beszerezni, szintén 2400 forintért. Ahogy azt előttem is írták, nálunk sajnos valóban csak 2 db sárgás árnyalatban elérhető (a 6 db vegyesen sárgás-rózsaszínes helyett ). A színek: light és nude. A világosabb, light mellett döntöttem. Elég sokat kellett csavargatnom, mire jött belőle cucc. Az állaga folyékonyabb, mint pl a Fit me esetében, viszont annál jóval hamarabb szárad, így érdemes részenként haladni, és dolgozgatni. ( Én nedves tojás szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam. ) Bőrhibák: hidratálás nélkül maszkos és kiemeli a száraz részeket. Szem alatti karikák: szintén javasolt hidratálni, esetleg primert is használni, mert, olyan ráncaim lettek, amik nem is léteznek, tehát +10 év hatás. Picit irritálta a szemem. Írtátok többen, hogy még nem találtátok meg a megfelelő korrektort szem alá. Nekem ez bevált: valami meleg tónusú /pirosas-rózsaszínes-narancsos/ korrektor és utána a hideg sárgás szín. :)

Up
Így már tökéletes: 1 csepp jojobaolaj, catrice korrektor palettáról lazac szín vékonyan ujjal ütögető mozdulatokkal, majd az instant korrektor kabuki ecsettel. Nincs irritáció sem ráncok. Jár az 5 csillag.

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Bold Flick Szemhéjtus
2017. február 24.

Erősen a végét járta a spirálom és a tusom így nagyon örültem, hogy mindkettőt megkapom egy termék áráért. Az sajnos elkerülte a figyelmem, hogy a tus végén van egy gömb, ha tudom, akkor biztos hogy nem veszem meg. El nem tudom képzelni, mit érezhetett a tus készítője amikor megalkotta ezt a szőrnyűséget... Ahogy az előttem szólok írják képtelenség normális módon felvinni. Plusz használat előtt fel kell rázni különben darabos lesz amint megszárad. Száradása 4-5 perc, de nem mattra szárad hanem fényes de nem metálos. Elhasználom egy tus ecsettel mert felrázva nagyon tartós (rejtett, olajos szemhéj) és csakis ezért 3 csillag.

Alverde For a Perfect Evening Paletta

Alverde For a Perfect Evening Paletta
2016. április 13.

A púder: amellett, hogy gyöngyházfényű, tartalmaz apróbb csillámokat is. A két szemhéjpúder közül a világosabb, arany színű valóban szép, és eldolgozható, de sötétebb, barna társa már kevésbé pigmentált és maszatolós is. A legnagyobb gond mégis az velük, hogy 5 perc után szúrt és húzódott tőlük a szemhéjam. A legrosszabbat a végére hagytam, szájfény... Színtelen, ami önmagában nem is lenne gond. De az az íz!!! Katasztrófa. A lemosást ezzel kezdtem, mert annyira szőrnyű volt.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ