yzabella84

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2018. március 4.

Nagyon nagy kedvenc lett számomra ez a parfüm. Nőies,kifinomult elegáns.

Babylove Mama Masszázskrém

Babylove Mama Masszázskrém
2013. január 31.

A lehető legjobb krém kismamáknak illetve a terhességi csíkokkal küzdő nőknek!
Van olaj változatba,de az borzasztóan ragad és nem szívódik fel rendesen.
Ennek viszont kellemes illata van és hamar felszívódik és lehet is már öltözni rá,ami nagy előny szerintem.De ami a legfontosabb,hogy én a terhesség elejétől használtam és 1db csík sem lett!!!Ami számomra nagyon jó hír,pedig óriási babáim lettek!! 3980g és 4300g(nem ikerek,csak 2év különbséggel szültem)!Szóval bőven 100cm felett volt a hasam körfogata és mégsem voltam csíkos!! CSAKIS AJÁNLANI TUDOM!!! Árban is verhetetlen,mert 2012.12.06-tól 799ft

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2012. november 26.

Szerintem is borzasztó!! Szerettem volna egy tisztább sminklemosót,de nagyon nem jött be!! :( A sminket foltokba szedi csak le.Elnehezíti az egész szemhéjamat és olyan tocsogós olajos érzést hagy maga után,hogy nem bírtam ki le kellett mosnom még vízzel(ami nem szokásom,hisz azért lemosó) de az olaj még akkor is ragaszkodott!! Utálom ezt az olajos érzést. Volt már ilyen kétfázisú lemosóm másik márkában és én naiv hasonlót vártam. Árban valóban jó,de kár volt megvenni,pénzkidobás. :( Amúgy 800ft körül volt talán... Pedig a dekor kozmetikumaik kifejezetten jók!! Éppen ma akartam megszabadulni tőle,de most olvasom,hogy blokk nélkül is visszavihető a DM-be??? :) KÖSZI AZ INFÓT KEDVES springsteen33!!!!

1 MÁRKA