zabszalma

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 4.
Bőrtípus: -

Megnézem

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2021. március 3.

Ez a parfüm isteni! A közelébe sem mentem eddig, pedig nagyon szeretem Armani alkotásait. Se nem gyümölcsös, se nem virágos és mégis mindkettő egyszerre. A leszáradása viszont totális jázmin. Michael Kors - Glam Jasmin parfümjére kerekedik ki a bőrömön, de nem olyan direkt és karcos, mint az M.K. alkotás. Nem egy összepancsolt, gyorsan piacra dobott illat. Nagyon finoman, szeretetre és lágyságra lett hangolva. Energiát, életörömöt, frissességet és vidámságot hordoz. A jázminnal nem vág fejbe minket Armani, átölel sok-sok finomságot, amivel hihetetlenül jól érezheted magad a bőrödben.

Adrienne Feller Shine Elixírolaj

Adrienne Feller Shine Elixírolaj
2020. szeptember 7.

Álom illat, álom hatás, szerelmetesen csodás összetevők, zseniális alkotás! Mindez botox és szike nélkül. Kihagyhatatlan!

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2020. szeptember 5.

Önmagában nagyon látványos feltöltésre képes, krémbe keverve inkább a hidratáló hatást turbózza fel. Első lépésként felkenés után 10-20 percig semmi mást nem kenek rá, hagyom egyedül dolgozni. Az instant és rendszeres bőrápolás híve vagyok, soha nem áltatom magam azzal, hogy a bőr rugalmasságában bármelyik krém ellene tud menni a genetikának. Éppen ezért a készítmények pillanatnyi bőrszépítő hatása, ami privilégiumot jelent számomra. Ha instant szépít, akkor rendszeres bőrápolással megtettem mindent, amit külsőleg megtehettem. Sajnos a fiatalos kinézethez ez még mindig nem elég. 40 után a testmozgás, a táplálkozás és az alvás minősége rendkívüli odafigyelést igényel, és ez nem csak mese. Nyáron a melegben volt, hogy csak ez a hyaluron elég volt. A szem alatti duzzanatot - amit nekem a tejtermékek, csokoládé fogyasztása okoz - 30 perc alatt eltünteti. Majdnem teljesen. Nem csak liftingel, hanem sokat javít a bőröm apróbb hibáin, egységes, szép színt és bőrképet ad. A SOD mistet kezdtem el nemrég utána használni, de nálam pattanásokat okozott és kellemetlenül ragadt, így kiiktattam az életemből. A legszebb ránctalanító hatást természetesen a retinolos készítmények adják, de azok nagyon fényérzékenyítenek és nincs mindig lelkierőm az 50-es faktor használatához. Ha sugárzóan ragyogni vágyom a bőrömet, akkor érdemes a szérum után Adrienne Feller Shine-t használni. És mínusz tíz évesen lehet mosolyogni a világra!