ZaFi

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The House of Oud Guilty Crush

The House of Oud Guilty Crush
2024. június 18.

Ez évi parfümök fénypontja lett ez a csodás alkotás. Az üveget öröm kézbe venni, igazán passzol az illathoz. Mint amikor felteszel egy rúzst és máris feldobja az egész szetted, ilyen határozott optimista feminin ez a parfüm is. A kompozíció középpontjában a rúzs akkord áll. Az első perctől fogva magával ragadott az édes elegáns nagyon nőies illatfelhő.Számomra semmihez nem hasonlítható egyedi. Finom szamóca-cseresznye pezsgő csábítanak, leszáradás után elegyednek a virágos rózsa-jázmin jegyekkel. (Nagyon sok egyértelműen rózsás parfümöm van, de ez inkább rúzsos, a virágok könnyeden veszik körül.) Rajtam gyümölcsös-rúzs illat marad végig, krémes púderes vaníliával.

Amouage Honour 43 Woman Extrait

Amouage Honour 43 Woman Extrait
2024. június 18.

Kifinomult szépséges illat, sima Honour EDP és a Honour 43 Extrait közt valóban nincs hatalmas különbség. Nekem mind 2 Honour verzió megvan palackjában.A Honour 43 Extrait picit krémesebb összeéretteb hatást kelt, míg a sima Honour EDP melegebb időben ideálisabb frissebb.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2024. június 12.

Bár sok parfümöm van, ez azok közé tartozik amiket többször is újravettem. Kellemes illat, valóban jó kedvre derít, télen-nyáron is használható. Európában és a Közel -Keleten is ritka parfümnek számít: sokan kérdezték, mi ez a finom illat, még nem találkoztak hasonlóval :)