zagnes89

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2021. július 13.

Első stiftem, azért vettem hogy majd a dobozába tegyek házi dezorodt, de persze előbb elhasználom. Sokkal jobb mint az eddig használt golyósok vagy spray-k, nem izzadok tőle (ez inkább ad aggodalomra okot), egyáltalán nem büdösödök be tőle, lemosni sem nehéz. Borotválás után sem csíp. Az illata szokásos eredeti dove, de férjem szerint erős mikor épp felkenem. Összességében nagyon megszerettem. Ha nem válik be a házi verzió akkor ennél maradok.

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Soothing Summer Ritual Tusfürdő
(!)

Tesztelésre kaptam, hetek óta ezt használom mert annyira megszerettem hogy a többihez semmi kedvem. Nagyon krémes, jól habzik, az illata finom. A többit is megszimatoltam de számomra a nyomába sem érnek. Egyik nap csak elővettem az egyik baleát hogy fogyjon már el, nagyon nem ugyanaz a kategória. Ez nem szárítja a bőrt, engem és anyósomat is meggyőzött, fogok venni belőle. Mivel limitált, egy jobb akciót várok hogy betárazzak.

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor

Philips Satinelle HP6420/00 Epilátor
2021. július 13.

Kb 10 éves rowentámat cseréltem rá mikor elromlott. Eddig egyszer használtam és nagyon megszerettem.
A hangja szerintem nem irritálóbb mint az előzőé, viszont ahhoz képest fájdalommentes. Nem tapasztaltam tépést, persze volt ahol többször át kellett mennem vele, és a kisebb tárcsa miatt kissé tovább is tartott.
Epilálás után eddig mindig kis gyulladt pöttyökkel lett tele a lábam (ajánlom rá rögtön utána a micellás vizet), ezután viszont nem történt ilyen, pedig direkt semmit sem kentem utána. A simaság tartósságát még tesztelem.
4 csillag lenne ha nem lett volna előtte rowentám, ahhoz képest 5.

1 ÖSSZETEVŐ