zagnes89

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Secriss Pure Nature Mask Potato

Secriss Pure Nature Mask Potato
2019. szeptember 1.

Rendeléshez kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Ez a véleményem meg is változott.
A leírás szerint arcmosás és tonizálás után kell használni, így tettem, és kb 20 perc után vettem le, a maradék esszenciát beütögettem a bőrömbe. Előtte elég piros volt pár helyen a fejem, főleg hogy a szemöldökömet is előtte ritkítottam, ez 20 perc múlva teljesen megszűnt. nem húzódik a bőröm, csak hidratált. Kellemes volt viselni és utána is jó érzés, valószínűleg megrendelem, illetve más maszkot is kipróbálok a márkától.

Gliss Kur Total Repair Sampon

Gliss Kur Total Repair Sampon
2019. szeptember 1.

Eddigi legrosszabb samponom: összesen 4szer használtam, elsőre is szárította az amúgy zsíros hajam, másodjára meglepően sok jött ki hajmosás közben és után, végül viszketni kezdett, elborított a korpa már a hajmosás napján, úgy hogy előtte már hetek óta teljesen megszűnt. Gyorsan átváltottam Vichy-re, már nem viszket nem olyan száraz, a korpakérdés alakul - korábban is azzal hoztam helyre.
Összegezve: Senkinek sem ajánlom.

Trend It Up Ultra Matt Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Matt Vízálló Szemhéjtus
2019. május 16.

Szép fekete, valóban mattra szárad. Megfelelően kemény a filc, de nem szúr, emiatt nagyon könnyű vele precíz vonalat húzni, vékony, vastag bármi mehet! Az ára baráti, és tényleg tartós, de a strandra nem való ;)
Egy spinning órát munka után még lazán kibírt, de egyébként nedves fültisztító pálcával könnyen javítható száradás után is, illetve nem szabad megérinteni, vagy onnantól indul a panda...
Nem vonok le csillagot mert nekem nem szempont hogy vízálló legyen, és már most sokkal többször tudtam használni mint a maybelline tusát (az essence-é sem rossz, de ebben mintha több lenne az anyag, nem kell 10-12 használat után kidobni).

1 ÖSSZETEVŐ