zagnes89

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Gyntima Fytofontana Stretch Mark Emulzió

Gyntima Fytofontana Stretch Mark Emulzió
2020. május 5.

Várandós csomagban volt minta, ezért cssak pár napnyi tapasztalatról tudok írni. Nem zsíros de nagyon jól hidratáló krém, este használtam és másnap délután is puha, hidratált volt a pocakom. Hirtelen kezdett el repedni, nagy lila csíkokban, nincs mit vesztenem gondolat mentén próbáltam ki, a szinte még friss repedésekre és feltünt hogy van amit nagyon halványított már. Tulajdonképpen 2 dolog nem tetszik benne, az hogy illatosított (enyhén), illetve hogy körülményes a beszerzése: igen, szeretném megrendelni a teljes kiszerelést mert nagyon kellemes érzés ezzek kenni a terhespocakot, és ha még segít is az külön szuper. Update lesz ha sikerül beszerezni és huzamosabb ideje használom már.

Secriss Pure Nature Mask Potato

Secriss Pure Nature Mask Potato
2019. szeptember 1.

Rendeléshez kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Ez a véleményem meg is változott.
A leírás szerint arcmosás és tonizálás után kell használni, így tettem, és kb 20 perc után vettem le, a maradék esszenciát beütögettem a bőrömbe. Előtte elég piros volt pár helyen a fejem, főleg hogy a szemöldökömet is előtte ritkítottam, ez 20 perc múlva teljesen megszűnt. nem húzódik a bőröm, csak hidratált. Kellemes volt viselni és utána is jó érzés, valószínűleg megrendelem, illetve más maszkot is kipróbálok a márkától.

Gliss Kur Total Repair Sampon

Gliss Kur Total Repair Sampon
2019. szeptember 1.

Eddigi legrosszabb samponom: összesen 4szer használtam, elsőre is szárította az amúgy zsíros hajam, másodjára meglepően sok jött ki hajmosás közben és után, végül viszketni kezdett, elborított a korpa már a hajmosás napján, úgy hogy előtte már hetek óta teljesen megszűnt. Gyorsan átváltottam Vichy-re, már nem viszket nem olyan száraz, a korpakérdés alakul - korábban is azzal hoztam helyre.
Összegezve: Senkinek sem ajánlom.

1 ÖSSZETEVŐ