zahraa

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával
2019. szeptember 15.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!
Nagyon kellemes illatú kis deo, kifejezetten natúr. Nem hagy foltot a ruhán, viszont nekem elég kevés volt, éreztem hogy izzadok alatta.
Nem tömített el pórusokat, nem pirosodtam ki tőle, tehát önmagában a termékkel ilyen probléma nincsen, kíméletes, és lehet hogy valakinek ez elég egész napra, de nekem egy óra után kényelmetlen érzés volt. Jó ideje próbáltam, nem egy nap után jövök ezzel a véleménnyel, reméltem hogy csak én mozgok túl sokat, de a lazább napjaimban is ez történt, ezért a 3 csillag. Ez a stiftes verzió nekem jobban bejött mondjuk, mint a roll-on.

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával
2019. szeptember 15.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Szaténfényű Olajspray

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Szaténfényű Olajspray
2018. január 9.

Sajnálom hogy ennyire le lett pontozva... en mar a masodikat taposom, es kizarolag gardroburites celjabol fogok megvalni tole, es mert most egy masik termek buvoleteben vagyok. Nekem abszolut bevalt. Nyarra kerestem valamit, ami konnyebb texturaju es termeszetesebb erzetu mint a muanyagos kenceficek, es hiaba vannak csillioert jok a piacon, ezt mar hasznaltam evekkel ezelott, ugyhogy tavaly megrendeltem megint. Csak a csomagolasat valtoztatjak a cuccoknak, eloveszik a regebbi termekeket, es ujkent harangozzak be. Ugyanazt kaptam mint akkor: praktikus es egy fokkal szebb csomagolast es kialakitast. Nem kell tubussal szenvedni, romma tekerni ha nem talalod a menetet, es valamivel higenikusabb, mint (hiaba a mosott kez) belenyulkalni es ugy hasznalni. Nem is beszelve arrol, hogy egy-ket razo mozdulattal frissitve van a tartalma, nem kell belekavarni ha picit megallt a tegelyben.
De a lenyeg: ha esszel van kifujva, alig kell masszirozni, azonnal beszivodik. Ami plusz pont: nem helyettesiti, de hasonlokepp teljesit, mint a szolikban kaphato barnito kremek. Ha az olaj szepen el van oszlatva mindenhol, egyenletesen es gyorsabban lehet barnulni. Nekem nem ragadt borhoz, tapadt ruhakhoz, es ami fontos szempont volt: nem is hagyott foltot a lengebb, vilagosabb ruhakon. Napi hasznalat mellett szinten tartotta a hidrataltsagot nap elejetol vegeig.
Az illata ugyanolyan mint a testapolojae. En nem erzem muanyagnak, de nem is tudom mihez hasonlitani, olyan tiszta erzetet ad hasznalat utan. Johnsons zold babaolajanak van meg hasonlo illata, de azt sem tudom jellemezni, pedig nem szoktam bajban lenni a meghatarozasukkal. Akarmi is, nekem nagyon tetszik, nem tolakodo, es hasonlo illatpermetet hasznaltam, szoval csak felerositette a hatasat. Citrusos illatokat mondjuk nem ajanlok melle, edesebb illatokhoz is tokeletes.
Csillamos hatasa minimalis, de nem is azert vettem, es munkambol kifolyolag orulok is ennek, a barna bort gyonyoruen kiemeli. Mivel telen nem hasznaltam, feherebb boron nem tudom, milyen. Szarazabb testbornek tokeletes, akinek tobb faggyut termel a bore, azt szerintem fullaszthatja.