zahraa

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2024. január 28.

Hogy elkerüljem a szárító hatást, én pár cseppet kevertem hidratálóba, és inkább este használtam, lemosás után. Teljesen nem akartam lemondani róla, mert remekül összehúzza a pórusokat, és nekem kifejetetten tetszik a zselés állaga, és nagyon szépen mattra szárad, hamar beszívja a bőr. Elég 1-2 hétig használni hogy kicsit hosszabb távon is kifejtse a hatását, az Argireline-nel pedig nagyon ütős kombináció.

Dior Diorlisse Abricot Körömlakk

Dior Diorlisse Abricot Körömlakk
2024. január 28.

Mielőtt nem volt géllakkom lábra, ezt, vagy a Chanel Vernist használtam nyári időszakban, remekül terült, 2 rétegben, fedőlakk nélkül szerintem még egy atomtámadás után is fenn maradt volna. Gyorsan száradt, az aplikátor teljesen jó kialakítású, precízen lehet vele dolgozni mert nem "húz csíkot", maga a lakk is megfelelő tömörségű, és szépen pigmentált. Külön tetszik ezeknél a lakkoknál, hogy a kupak "levehető", és nem kell a design elemet végig fogni, sokkal könnyebb így dolgozni vele.

Skin Planet Selection Prestige Ginzenges Tápláló Maszk

Skin Planet Selection Prestige Ginzenges Tápláló Maszk
2024. január 28.

Bocsánat, de szerintem ez büdös :D A maszk anyaga jó vastag, és nehezebb is, mint az átlag, és sokkal szélesebb, nem marad ki alatta egy centi terület sem az arcon. Kellemesen beszívódik, nem éreztem különösebb hatást, valamelyest puhább lett az arcom, de vannak ennél jobb Skin Planet-es maszkok szerintem.