Best of Beauty 2019

zahraa

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Szaténfényű Olajspray

Avon Skin So Soft Selymesen Hidratáló Szaténfényű Olajspray
2018. január 9.

Sajnálom hogy ennyire le lett pontozva... en mar a masodikat taposom, es kizarolag gardroburites celjabol fogok megvalni tole, es mert most egy masik termek buvoleteben vagyok. Nekem abszolut bevalt. Nyarra kerestem valamit, ami konnyebb texturaju es termeszetesebb erzetu mint a muanyagos kenceficek, es hiaba vannak csillioert jok a piacon, ezt mar hasznaltam evekkel ezelott, ugyhogy tavaly megrendeltem megint. Csak a csomagolasat valtoztatjak a cuccoknak, eloveszik a regebbi termekeket, es ujkent harangozzak be. Ugyanazt kaptam mint akkor: praktikus es egy fokkal szebb csomagolast es kialakitast. Nem kell tubussal szenvedni, romma tekerni ha nem talalod a menetet, es valamivel higenikusabb, mint (hiaba a mosott kez) belenyulkalni es ugy hasznalni. Nem is beszelve arrol, hogy egy-ket razo mozdulattal frissitve van a tartalma, nem kell belekavarni ha picit megallt a tegelyben.
De a lenyeg: ha esszel van kifujva, alig kell masszirozni, azonnal beszivodik. Ami plusz pont: nem helyettesiti, de hasonlokepp teljesit, mint a szolikban kaphato barnito kremek. Ha az olaj szepen el van oszlatva mindenhol, egyenletesen es gyorsabban lehet barnulni. Nekem nem ragadt borhoz, tapadt ruhakhoz, es ami fontos szempont volt: nem is hagyott foltot a lengebb, vilagosabb ruhakon. Napi hasznalat mellett szinten tartotta a hidrataltsagot nap elejetol vegeig.
Az illata ugyanolyan mint a testapolojae. En nem erzem muanyagnak, de nem is tudom mihez hasonlitani, olyan tiszta erzetet ad hasznalat utan. Johnsons zold babaolajanak van meg hasonlo illata, de azt sem tudom jellemezni, pedig nem szoktam bajban lenni a meghatarozasukkal. Akarmi is, nekem nagyon tetszik, nem tolakodo, es hasonlo illatpermetet hasznaltam, szoval csak felerositette a hatasat. Citrusos illatokat mondjuk nem ajanlok melle, edesebb illatokhoz is tokeletes.
Csillamos hatasa minimalis, de nem is azert vettem, es munkambol kifolyolag orulok is ennek, a barna bort gyonyoruen kiemeli. Mivel telen nem hasznaltam, feherebb boron nem tudom, milyen. Szarazabb testbornek tokeletes, akinek tobb faggyut termel a bore, azt szerintem fullaszthatja.

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2017. szeptember 24.

2016 nov-dec: bődületes öblítőszag... émelyítő, fejfájást okozó, alig tudtam lemosni magamról. Pedig nagy reményekkel fújtam ki; ismertem a háttérsztorit, az összes illatjegy tetszett, gondoltam ezek egyben valami csodaparfümöt fognak alkotni. Kifújtam, semmi. Adtam neki időt, de a nap végére sem lett szelídebb... Nagy csalódás volt, de lehet hogy túl sok a "jó" benne, és így nincs egy karakteres vonala, tulajdonképpen minden orrbavág egyszerre... egy markáns illatot vártam, ez Versace, mégha megfizethető kis luxus, akkor is... a két csillag is csak enyhe túlzással, még ősszel adok neki egy kis időt, hátha csak a csípős idő "rontotta el" tavaly november végén.

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz

Rival de Loop Pure Skin Pórustisztító Tapasz
2017. szeptember 10.

Halottnak a csok... ossze-vissza csuszik, a kezemet folyamatosan rajta kell hagynom hogy ne gyurodjon, es tenyleg nem is ertem ezt a furcsa alakzatot, kisolloval kell belevagnom hogy ne a szemoldoktetovalast, az allamnal meg ne a szamat takarja... 400 forintert jo jatek volt, persze hogy nem helyettesit egy kozmetikust, de en semmit nem lattam lehozni a kis tapaszon, pedig az "eloirasnak" megfeleloen csinaltam. Nem banto a leszedese, valoszinuleg pont azert mert nem is hozott le semmit.