zalla

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. november 25.

A termék színe vicces, de szerencsére az én párnámon nem hagyott nyomot. Kellemes az állaga, könnyen beszívódik. Heti 2-3 alkalommal használva semmiféle irritációt nem tapasztaltam. Sokkal jobb állapotban van a bőröm a használata mellett. Ár-érték arányban verhetetlen. Hasonló, retinal tartalmú termékek emlékeim szerint csak külföldi webshopokban elérhetőek, 2-4x áron.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. november 25.

A terhesség-szoptatás alatti csodaszerem volt. Először csak a hyperpigmentált foltok halványítására próbáltam ki, de később az éjszakai arcra való rutinom fő alkotóeleme lett. Nagyon szépen kiegyensúlyozta a bőröm zsírosodását. Könnyen beszívódik (ellentétben például a TO verziójával). Ár-érték arányban nagyon jó vétel.

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal
2020. május 16.

Nem szokásom tusfürdőket kidobni, de ezzel kapcsolatban rezeg a léc. Krém-gél állagú, enyhén uborkás illatú (a jellegzetes Dove illat mellett). Nem habzik fel, nehezen lehet eloszlatni, viszont nehezen is jön le (volt, hogy folyó víz alatt dörzsölve sikerült csak). Nem igazán érdekel, mennyire hidratál. A tusfürdőnek alapvetően tisztítania kell, nem a testápolót helyettesíteni.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ