zalla

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal
2020. május 16.

Nem szokásom tusfürdőket kidobni, de ezzel kapcsolatban rezeg a léc. Krém-gél állagú, enyhén uborkás illatú (a jellegzetes Dove illat mellett). Nem habzik fel, nehezen lehet eloszlatni, viszont nehezen is jön le (volt, hogy folyó víz alatt dörzsölve sikerült csak). Nem igazán érdekel, mennyire hidratál. A tusfürdőnek alapvetően tisztítania kell, nem a testápolót helyettesíteni.

Love Beauty And Planet Coconut Deo Roll-On

Love Beauty And Planet Coconut Deo Roll-On
2020. május 16.

Teljes pénzkidobás. Nem vagyok egy extrém izzadó fajta, a drogériás termékek nagy része elegendően véd a szagok ellen. Ez nem. Felkenéskor nagyon kellemes az illata, ami egy darabig még érezhető. De 1 óra múlva már az izzadsággal keveredik, és minden csak nem kellemes. Mindezt tavasszal, teljesen átlagos terhelés mellett. Szerintem ennél még az is jobb, ha nem használok semmit.

Clarins Re-Move Micellar Cleansing Milk

Clarins Re-Move Micellar Cleansing Milk
2020. április 26.

Átlagos lemosó divatos designnal. Elvileg eltávolítja a sminket, de nálam van hogy nem bírkózik meg a szemfestékkel. Ha nem sminkelek, vagy használok fényvédőt, akkor estére jó. Nem irritál, illata nincs. Jóval olcsóbban lehet szerintem ennél jobb lemosókat találni. De mivel a feladatát hellyel-közel ellátja, 3 csillagot kap.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ