zalla

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Iconic London Triple Threat Mascara

Iconic London Triple Threat Mascara
2022. augusztus 8.

Korrekt szempillaspirál.
Szépen vonja be a szempillákat, kicsit emel és dúsít. Nem világmegváltó, de szép. Nem csomósodik. A tartóssága átlagos, a nap végére kicsit elmászik. Akciósan megéri, teljes áron viszont lehet nem venném meg.

Sweed Lashes Szempillaspirál

Sweed Lashes Szempillaspirál
2022. augusztus 8.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval. Iszonyatos mennyiségű festéket vesz fel a kefe (kb. 3-4 lehúzás után lehet vele dolgozni). Ha ügyesen dolgozom, akkor kicsit íveltebb és hosszabb pillákat kapok, de ha kicsit is több marad a kefén, máris csomós az eredmény. Az eredmény tartós lenne, de nekem nem éri meg ennyit kínlódni egy szempillaspirállal.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2022. július 29.

Sajnos nem találtam a patikában a La Roche-Posay fényvédőt, ami KM kedvenc volt, így második opcióként rá esett a választásom. A kiszerelése pumpás, ami pluszpont a higiénia miatt. A termék enyhén sárgásfehéres színű, könnyen eloszlatható, nem hagy fehér nyomot. Ami egyből feltűnő, az az azonnali hűsítő hatás, amit a benne lévő alkoholnak tudok be. Ami kellemes, de nem igazán szerencsés összetevő. A matt hatást a készítők tényleg nagyon komolyan gondolták. Az, hogy napközben tökéletesen matt bázist biztosít mindennek, az egy dolog. Viszont mikor harmincvalahány fokban, 20 perc futás után mindenhonnan folyt rólam a víz, kivétel az arcomról, az döbbentett meg igazán... Ennek ellenére nem szárítja ki a bőrömet, nem kell utána hanyatt-homlok hidratálni naponta többször (este a The Ordinary NMF pontosan elég). Az ára középkategóriás. Zsíros bőrűeknek szerintem jó választás nyáron.
Update: A mostani nagy hőségben (35 fok fölött) ez az egyetlen fényvédő amit el tudok viselni. Tökéletesen működik, a javasolt mennyiség mellett sem érzem nehéznek.
Viszont észrevettem, hogy hűvösebb (haha 20-25 fok) időszakban kicsit szárította a zsíros bőrömet. A másik, hogy a termék fogyásával párhuzamosan az egyszerre pumpált fényvédő mennyisége csökken. Erre érdemes figyelni, mikor az előírt mennyiséget próbálja felvinni az ember.
Ennek ellenére továbbra is tartom, hogy ez a legjobb kánikula-fényvédő zsíros bőrűeknek.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ