zanila

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk

Neutrogena Hydro Boost Gelée Milk
2017. április 7.

Nálam a hűha hatás elmaradt. A sminkemet egyáltalán nem szedte le jól (a szemfestékemet csak elmaszatolni tudta valamennyire és micellás vizes áttörlés után feltűnt hogy az alapozómból is sajnos túl sok maradt a bőrömön (amit csak a micellás vizem szedett le). Azért adok neki 3 csillagot, mert egy jó arctisztítás után, mint kiegészítő, működhet, önmagában viszont sminkeltávolításra (és arctisztításra) szerintem nem alkalmas. Újravenni nem fogom.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2017. március 24.

Nagyon jól tisztít! Könnyen habzik, ezáltal kevés is elég belőle, s mivel egyébként is jókora adag, kiadós, sokáig elég. Jó tartást kölcsönöz a hajamnak ami könnyebben kifésülhető és szép fényes lesz tőle. Az olajos hajpakolásokat (kókuszolaj, olíva, ricinus) is jól ki lehet mosni vele. Habár használok mellette más-más samponokat, mindig lesz helye a fürdőszobám polcán.

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)
2017. március 24.

Ár/érték arányban szerintem szuper, jól teljesít, sokkal puhább, könnyebben kifésülhető lesz tőle a hajam. Szerintem el kell találni hajtípustól függően hogy mennyi ideig maradjon a hajon mielőtt kimossuk. Volt hogy túl korán mostam ki és elmaradt a hatása, de olyan is, hogy tovább maradt fent és kissé elnehezítette a hajam. Nálam kb 3-4 perc az ideális hatóideje. Meg vagyok elégedve vele és a split ends szérumjával is, bár utóbbit mostanában már csak egész ritkán használom. Én az illatát is szeretem, de az én hajamban nem marad meg (sajnos) napokig. :)