Zanot

Regisztráció dátuma: 2021. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ombia Levendulás Folyékony Szappan

Ombia Levendulás Folyékony Szappan
2021. július 10.

A nagy kiszerelés az levendula illat miatt akadt meg rajta a szemem. Ritka a 2 literes folyékony szappan, így nagyon örültem, hogy ez kevesebb felesleges műanyag hulladékot jelent majd a háztartásban. A kiszerelés mérete, ára, kellemes állaga és tisztító hatása miatt kaphatott volna maximum csillagot is, de a levendula illatot nagyítóval kell keresni! Ezért a levonás. Ha valakit nem zavar, hogy abszolút minimális illata van a szappannak akkor jó lehet, de ennyi erővel kár is bele a parfüm illatosításnak.

Ombia Duo-Hyaluron Éjszakai Szemápoló

Ombia Duo-Hyaluron Éjszakai Szemápoló
2021. június 16.

Szívem szakad meg érte, mert szeretem a márkát, szuper az állaga, nem zsíros, beszívódik, imádom azt, hogy ennyire jól lehet kontrollálni a pumpával a mennyiséget, illata szerencsére szinte nulla. Minden megvan benne, amit középfokon elvárok egy szemkörnyékápolótól, DE felkenés után fél percig csíp! Pedig nekem abszolút nem érzékeny a bőröm, eddig még soha semmi sem csípte, de ebben van valami, amit nem bír. Piros nem lesz tőle, semmi szemmel látható jel, sőt utána puha és hidratált a bőröm, de az a csípő érzés azért engem eltántorít. Ez valószínűleg egyéni eset lesz, másnak még jól beválhat, mert amúgy nagyon kis pöpec darab, de érzékeny bőrűeknek azt javaslom, hogy ne kísérletezzenek vele.

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum
2021. június 16.

Kellemes állagú, gyorsan felszívódik, úgy érzem, hogy jól is hidratál. Nekem az illata a legnagyobb bajom, annyira erős ez a mű-rózsa illat. Hamar elszáll, de addig nagyon nem esik jól. Imádom a pumpás tégelyeket - nagy plusz pont, hogy nem tesznek rá feleslegesen extra műanyag kupakot és üveg a tégely. Éljen a környezet! - bár a végét nagyon nehéz kiszedni.
TIPP: fülpucolóval szinte 100%ig ki lehet törölgetni aztán mehet az arcra, bár kell egy kis ügyeskedés. Én benne is hagytam az üvegben átmenetileg azt az egy pucolót (sajnos ezek a fülpucoló pálcikák sem épp környezetbarátak, ezért csak egyet használtam fel), pont belefér. Aztán kb. 3 nap alatt teljesen kitörölgettem vele az üveg alját.
Az illata, az ára és a maradékért való küzdelem miatt 3 csillag. Ha az illatán változtatnának szerintem újra is venném, mert a többi - nekem fontos - szempontot teljesíti.