Zara11

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 7.
Bőrtípus: -

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Shiseido Pureness Mattosító Kompakt Olajmentes Alapozó SPF15

Shiseido Pureness Mattosító Kompakt Olajmentes Alapozó SPF15
2016. szeptember 8.

Teljesen meg vagyok lepődve az előttem lévő hozzászólásokon.Az én tapasztalatom ezzel a púderrel az,hogy nekem nagyon bevált és nekem egész nap mattit és nincs maszk hatása. Viszont az itt fent lévő árral nem értek egyet,mivel én 10.200-ért vettem az egyik parfümériában. Én 5*.ot adok neki ,mert amit ígér azt be is tartja az én arcomon.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2016. szeptember 8.

Ez a terméket nem tudnám máshogy nevezni,csak úgy,hogy a tusfürdők tusfürdője!!!
Egyszerűen imádom a bazsarózsás illatát és a krémes állagát. Még borotválkozni is szoktam vele,tehát a bőrpuhítást is szépen elvégzi. Már megszámolni sem tudom,hogy hány flakont vettem már Dove tusfürdőkből,de ez nyerte el igazán a tetszésemet. Illata 1-2 órán át elröppen,amit sajnálok,de ezt kárpótolja,hogy egy élmény vele a zuhanyzás.

L'Oreal Paris Hydra Specialist 24H

L'Oreal Paris Hydra Specialist 24H
2016. szeptember 8.

Még tavasszal jutottam hozzá a dm-ben akciós áron 800ft-ért. Már a harmadik tégelyt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve,ezért is veszem mindig újra. Hamar beszívódik,nem hagy maga után zsíros érzetet,nem okoz pattanásokat és kevés mennyiség is elég belőle. Az illata kellemes púder és virágos illat egyvelege. Minden érzékeny bőrűnek maximálisan ajánlom ezt a krémet :)