Zara79

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Olaplex

Olaplex
2018. március 10.

Az Olaplex használata után nagyon pozitív véleményem volt, viszont az ára nekem irreálisan magas! ;) Sokáig kutattam a piacon, hogy melyik lehet az a termék ami hatása megegyezik az Oleplex minőségével viszont árban sokkal kedvezőbb. Hosszas keresgélés után rátaláltam egy olasz cég a Selective Professional termékére ami a Powerplex. Nagyon meg vagyok elégedve vele, ugyan azt a hatást elérem vele mint az Olaplexel viszont az árát tekintve sokkal olcsóbb . Ugyan úgy tehetem bármilyen anyagba( festék, szőkítő, dauer, hajegyenesítő) és külön hajszerkezet erősítő kezelésként is kiváló. Nagyon örülök ,hogy rátaláltam, ajánlom mindenkinek. Az Olaplex tőlem a nagyon magas ára miatt kapja a leértékelést.

Selective Professional Alpha Keratin Taming Fluid

Selective Professional Alpha Keratin Taming Fluid
2018. február 18.

A legjobb hajegyenesítő amivel valaha találkoztam. Azt adja amit elvár az ember. A hajegyenesítés egy eléggé hosszú, időigényes munka, de a közel 2-3 óra alatt nem fuldokoltam sem én, sem a vendégem a kezelés alatt. Egyáltalán nem büdös, kimondottan kellemes illata van.A haj gyönyörűen ápolt, fényes és egyenes lett. Nagyon sokrétű a felhasználási módja, a tartós hajegyenesítés mellett 20 perces mélyszerkezet építést is szoktam vele végezni. Leírhatatlan a végeredmény. Csodaszer!!! *****

Selective Professional Repair Deep Treatment

Selective Professional Repair Deep Treatment
2018. február 18.

Ez a termék valóban egy csodaszer! Első alkalom után teljesen helyreállította a hajam sérült részeit, ápolt és csillogó lett tőle a hajam! Az ára nem éppen a legolcsóbb kategória, de mivel professionális termék, így nem sajnáltam érte, és valóban hatásos. Nagyon pici elég belőle, így gazdaságos.