Zara79

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Selective Professional Reverso Ammóniamentes Hajfesték

Selective Professional Reverso Ammóniamentes Hajfesték
2020. január 25.

Imádom! Legjobb professionalis ,organikus, ammónia és parabén mentes festék amit valaha használtam! Az illata meg leírhatatlan, gyümölcsös, friss illat. Az állaga nagyon krémes, és nem utolsó sorban valami csodát művel a hajjal. Ameddig elérhető lesz, tuti nem váltok másra!!! *****

Olaplex

Olaplex
2018. március 10.

Az Olaplex használata után nagyon pozitív véleményem volt, viszont az ára nekem irreálisan magas! ;) Sokáig kutattam a piacon, hogy melyik lehet az a termék ami hatása megegyezik az Oleplex minőségével viszont árban sokkal kedvezőbb. Hosszas keresgélés után rátaláltam egy olasz cég a Selective Professional termékére ami a Powerplex. Nagyon meg vagyok elégedve vele, ugyan azt a hatást elérem vele mint az Olaplexel viszont az árát tekintve sokkal olcsóbb . Ugyan úgy tehetem bármilyen anyagba( festék, szőkítő, dauer, hajegyenesítő) és külön hajszerkezet erősítő kezelésként is kiváló. Nagyon örülök ,hogy rátaláltam, ajánlom mindenkinek. Az Olaplex tőlem a nagyon magas ára miatt kapja a leértékelést.

Selective Professional Alpha Keratin Taming Fluid

Selective Professional Alpha Keratin Taming Fluid
2018. február 18.

A legjobb hajegyenesítő amivel valaha találkoztam. Azt adja amit elvár az ember. A hajegyenesítés egy eléggé hosszú, időigényes munka, de a közel 2-3 óra alatt nem fuldokoltam sem én, sem a vendégem a kezelés alatt. Egyáltalán nem büdös, kimondottan kellemes illata van.A haj gyönyörűen ápolt, fényes és egyenes lett. Nagyon sokrétű a felhasználási módja, a tartós hajegyenesítés mellett 20 perces mélyszerkezet építést is szoktam vele végezni. Leírhatatlan a végeredmény. Csodaszer!!! *****