Zatanii

Regisztráció dátuma: 2013. május 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 13.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

O'Rising Tonikampulla Hajhullásra

O'Rising Tonikampulla Hajhullásra
2018. október 15.

Pontosan úgy van, ahogy azt előttem is megírták. Én 6 ampullát vettem, ami így 12 alkalomra volt elég. Az utolsó (fél) ampullám van hátra, és valóban jelentősen csökkent a hajhullás, illetőleg rengeteg babahaj jelent meg. Használom mellé a hajhullás elleni sampont is, ami lassabban fejti ki a hatását, de már egyszer végigvittem a kúrát és segített. Ezek tipikusan azok a készítmények, amelyeknek relatíve sokat kell várni a hatására, viszont nagyon is megéri. Ha megint előjön a hajhullás, tudom, hogy ehhez a termékcsaládhoz fogok fordulni ismét.

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2017. június 23.

Ez a termék az ékes példa arra, hogy bizonyos hajápolókat érdemesebb fodrászkellékestől/fodrásztól beszerezni egy kicsit drágábban. Nagyon finom illata van, könnyű, gyorsan beszívódik. Már az első használat után érezhető és látható a különbség a hajamon.

2017. június 23.

Ennek a remek hajvégápoló hatásának (hiányának) köszönhetően teljesen széttöredeztek a hajvégeim, valamint zsírosodott is tőle a hajam. Amint leváltottam, azonnal látszott a különbség. örömmel hajtottam a kukába.

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Sajnos nem lehet pontosan tudni mit takar az elnevezés.