Zaynab

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Babydream Intensiv Cremedusche

Babydream Intensiv Cremedusche
2019. január 17.

Nagyon jó termék.
Nem igaz, hogy nincsen illata, mert van és ez a tubuson is fel van tüntetve. Az illatát úgy tudom jellemezni, hogy "a tiszta baba illata".
Közepesen sűrű a termék állaga.
Nem kell a használata után testápolózni.

Dontodent Szenzitiv Szájvíz

Dontodent Szenzitiv Szájvíz
2019. január 17.

Educ-cal egyetértek. Borzalmas műanyag, sőt, égett műanyag szaga és íze van!!!
Éget és csípi a számat belül. Savanyú, romlott és égett íz marad a használata után a számban.

Nem került egyébként 550 forintba. Azt hiszem 400 vagy 450 forint volt csak. Én is a vélt szenzitív hatás miatt vettem meg, és mert átlátszó (mint régen a crystal cola volt).
Borzalom. Két pontot csak azért adok, mert elvileg nem olyan csúnya az INCI-je, de gondoltam leírom milyen negatív meglepetés volt számomra a termék.

A nagyon sok pozitív és az enyémtől eltérő vélemény miatt úgy gondolom, hogy a termék talán valamiféle új recepttel van elkészítve és ez már csak a nevében a régi szájvíz, de nem tudom.

Mamas Babydream Wohlfühlbad

Mamas Babydream Wohlfühlbad
2018. október 16.

Kaptam egyet (igaz, én kértem No-ból) és beletöltöttem egy korábbi Hipp Babysanft feliratú pumpás flakonba. Pont emiatt tudtam a terméket ilyen jól (ki)használni.

Sajnos nem tudtam arra használni ezt a habfürdőt amire szerettem volna. Egyrészt nem tudtam sem fürdőhabként alkalmazni, viszont tusfürdőnek sem, amire egyébként szerettem volna.

Jó oldala:

- nagyon kiadós.
- kellemes az illata.
- jó is az állaga meg nem is. Számomra túl folyós, hogy tusfürdő lehessen, még így pumpás adagolóval is.
- kézmosónak viszont szuper, ám amellett meg ugye gyorsan fogy.

Rossz pontok:

- nem minden Rossmann-ban van és/vagy elkapkodják.
- túl folyós tusfürdőnek, és nem tudom habként ez milyen.
- NEM olyan illata van mint a tusfürdő verziónak. Pont amiatt kértem a habfürdőt, hogy ár/érték arányban jobban kijöjjek, de a tusfürdő az zselés és jobb az illata is. Ez sajnos kifolyik a kezemből amíg felemelem a tenyeremben, hogy magamon oszlassam, de kézmosáskor épp megfelel.

A folyóssága miatt csak nagyon ritkán használtam a testemen, és ott is jó volt, de nem annyira jó, mint csak kézen használva.

Nagyon jó kézmosó, csak annak viszont drága.

2 ÖSSZETEVŐ

Cananga Odorata Flower Wax i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen