zayrra

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2019. május 27.

Mostanában igyekszem minnél természetesebb összetevőjű kencéket beszerezni, így kezdtem el keresgélni ezek közt a tusfürdők közt és szerencsésen rá találtam erre a számomra imádott citrusos illatra. Nem mondanám tartosnak az illatát, de ez egy ideje már nem szempont nálam, egyébként teszi a dolgát és számomra élmény vele a zuhanyzás :)

Ombia Cosmetics Eye Make-Up Remover Sensitive

Ombia Cosmetics Eye Make-Up Remover Sensitive
2019. május 27.

Sokáig keresgéltem a tökéletes smink lemosót, megfizethető ár kategóriában, nos ennek a termeknek a személyében megtaláltam. Nem csíp akkor sem ha véletlenül a szemembe megy, nem marja, irritálja a bőrömet, kellemes kifejezetten hidratáló érzés vele eltávolítani a szem sminkemet és nem utolsó sorban nagyon szépen leszed mindent. Nagyon ajánlom mindenkinek. Egy kis negatívum van vele kapcsolatban, sajnos mindig ebből van a meg kevesebb a dobozban ami kikerül a polcra, így érdemes mindig figyelni ha arra jár az ember és esetleg 2 flakonnal is a kosarunkba pakolni belőle ;)

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2019. május 27.

Eleinte kétségeim voltak vele kapcsolatban, de miutan kitapasztaltam a használatat, megszerettem. 010 árnyalatban vettem meg, mivel mindenképpen valami pirosas szem alatti korrektort kerestem. Csínján kell bánni vele és csak óvatosan tekergetni mert egy fél tekeréstől is bőven elegendő termék kerül az aplikátorra. Nem érzem, hogy megtaláltam volna benne a tökéletes ellenszert a karikáimra, de mindenképpen jó kis termék. Ja és mivel csak reggelente megtisztított arcra használom így szamomra egyáltalán nem zavaró a szivacsos applikátor rész.