zaza

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Botanique Whitening Complete Care Borsmentás Fogkrém

Himalaya Botanique Whitening Complete  Care Borsmentás Fogkrém
2019. október 29.

Végre ez teljesen természetes és szódabikarbóna is van benne! Ezek ellenére szárítja a számat és nem hagy teljesen tiszta érzést a fogaimon. Íze kissé kátrányos beütésű. Sajnos ez sem sokkal jobb, mint a többi fogkrémük.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. november 8.

Nem értem ezt a sok elfogult véleményt. Ez a fogkrém mindegyik másnál jobban szárítja a szájat. Vagy a cink-citrát, vagy az SLS miatt.
Plusz nem is tisztít megfelelően. Ezt én sem éreztem, amíg nem használtam parodontaxot vagy Magister product natúrfogkrémet.
Ez minden, csak nem jó.
Illat, íz oké.

Magister Products Férfi Arckrém

Magister Products Férfi Arckrém
2017. július 28.

Több férfi arckrémet kipróbáltam már (Nivea, Vichy, Avon), de mindegyik irritált, vagy még zsírosabb lett a bőröm, így természetes összetevőkkel rendelkező arckrémet kerestem. Végül az Alverde mattító férfi arckréménél kötöttem ki, amely bevált, de időnként nem éreztem elég hidratáltnak a bőröm, vagy ez is zsírosított.
A Magisteres férfi arckrémet kipróbálva sem télen, sem nyáron nem tapasztaltam ilyen kellemetlen hatásokat.
Frissíti a bőrömet, jól és tartósan hidratál, könnyen beszívódik, az illata pedig mennyei az egyik kedvenc fűszeremnek a kardamomnak és a mentának, cédrusolajnak köszönhetően. Az összetevők közül nagyon hatékonynak tartom a panthenolt, a rizsolajat és a shea vajat.
Reggelente alig várom, hogy használhassam ezt az arckrémet. Már kétszer újra vásároltam. Ajánlom!