zdiana

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Coconut Body Lotion

Inecto Naturals Coconut Body Lotion
2017. szeptember 14.

Az árához képest különösen nem mondanám csodaszernek. Nehéz elkenni, mint egy sűrű naptejet, ennek ellenére nem igazán érzem, hogy táplálná a bőrömet. Ha sikerült úgy elkenni, hogy ne maradjon csíkos tőle a bőröm, onnantól viszonylag gyorsan beszívódik, de mégis csak nagyon a bőr felszínén van valamicske hatása. Legalább az illata kellemes. Nem venném újra.

Essence Lash Princess Sculpted Mascara

Essence Lash Princess Sculpted Mascara
2017. augusztus 21.

Úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért nem lehet csodákat várni. Kellemesen csalódtam. Szépen íveli, hosszítja és szétválasztja a pillákat úgy, hogy még az első néhány használatkor sem lesz csomós, póklábas az eredmény. Nincsenek rövid pilláim, de ezzel a spirállal olyan, mintha szépen felhelyezett műszempillám lenne. A görbe kefét még szokni kell, de az első néhány használat után teljesen meg vagyok elégedve vele, különösen ár-érték arányban.

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém

HERBioticum Teafaolajos Sarokpuhító Krém
2017. július 26.

Erre a krémre minimum 10 csillagot adnék, ha lehetne. Az első munkahelyemen töltött két hétben csupa új és nem túl kényelmes cipőben kellett sokat mászkálnom, így az örökké pihe-puha talpam hirtelen elképesztően vastag rinocéroszbőrt növesztett. Rettenetesen kiszáradt a bőr, hámlott, vízhólyagos volt és úgy viszketett, hogy vakarhattam ahogy akartam, mintha egy páncélt vakartam volna. Kenhettem én bármivel, ami otthon volt, semmi nem használt. Aztán egy újabb lábásztatós-reszelgetős kaland után bekentem ezzek a krémmel éjszakára és másnap nem győztem csodálkozni. 2 nap alatt teljesen visszakaptam a puha talpaimat. Azóta is gyakran használom és elég lassan fogy. Az illata nem a legjobb, de kit érdekel ilyen eredmények után? Csak azt sajnálom, hogy nagyon kevés helyen lehet kapni (végül a Westendben találtam egy apró gyógynövény boltban).