zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Love Nature Frissítő Szemkörnyékápoló Krém Organikus Aloe Verával és Kókuszvízzel

2019. június 4.

Betáraztam belőle. A Novage 20 év feletti szemkörnyékápolóját használtam, de az kifogyott, így ezt megláttam és rendeltem is 3 darabot belőle, mert le volt akciózva és már akartam egy kis újdonságot magamnak. Szerintem nagyon jó kis szemkörnyékápoló. Könnyű, géles, vizes állaga van, gyorsan felszívódik, elég belőle csak egy kis mennyiséget feljuttatni. A reggeli sötét karikákat hipp hopp rendbe rakja és már indulhat is a nap. Jó rá sminkelni is. Egyedül ami meglepetés volt, hogy nincsen egyáltalán illata, nem érzek rajta se aloe verát, se kókuszvizet, semleges illat. Kicsit ezt hiányoltam. Bár nem irritál és környezetbarát. Nekem ez a legfontosabb. Ajánlom, mert minden bőrtípusra és bárkinek jó lesz!

Oriflame Si Magnifique! Csillámló Testápoló Lotion

Oriflame Si Magnifique! Csillámló Testápoló Lotion
2019. június 4.

Nekem pont a csillámporok miatt tetszik. Ettől lesz Si Magnifique, ahogy a nevében is áll, olyan csodálatos! :) Egyáltalán nincsenek benne eszeveszetten nagy és rikító csillámok, enyhe, diszkrét és csodálatos tőle a bőr a napsütötte helyen. Ezért is nem csak karácsonykor, hanem most, ebben a jó nyárias időben szeretem használni. Az illata pedig szenzációs, rózsa, mandula, bergamott. Egyszerre idilli és szexis. Nagyon megszerettem. Kár, hogy már fogyóban van, mert kifutótermék és több már nem valószínű hogy lesz belőle. Hidratálásra is megfelelt, gyorsan a bőrbe szívódik, könnyű eloszlatni, nem hagy ragacsos érzetet és az állaga is szuper! Ha lesz biztos lecsapok rá még egyszer.

Christina Aguilera Glam X EDP

Christina Aguilera Glam X EDP
2019. június 1.

Eddig sosem voltam ez a nagy édeskés illatokat kedvelő hölgyemény. Erre ezt az illatot megszagoltam a Dm-ben és első szaglásra szerelem lett köztünk. Megvenni nem akartam, mert sokalltam az árát. A legjobb megoldásnak azt láttam, hogy suliba menet betértem a DM-be és jól befújtam magam vele, így egész nap érezhettem magamon ezt a szexis illatot. Teltek múltak a hetek, a hónapok és megláttam, hogy a 15 ml-es kiszerelés le van értékelve csak 1000 pár száz forintra. KELL! Meg is leptem magam vele. Mostanra már alig van a kis üvegcsébe. Függő lettem tőle. Nagyon én vagyok. Tartós, rád ragad, levakarhatatlan. Ez így mind én vagyok! Köszönöm Christina! Pedig eddig nem vonzottak a szantálos édeskés illatok. Így változik az ember ízlése pár év elteltével. Én is öregszem...
Ez egy igazi csoda illat. Én is csak így tudom jellemezni. Érdekes, hogy magamon a citrusos jegyek, mint a mandarin, narancsvirág nem jönnek ki. Leszáradáskor a szantál megőrjít, az egész napomat meghatározza és ha nem viselhetem még a kedvem is rosszabb lesz. Elképzelhető hogy megtaláltam az én igazi, Signature illatomat, de azért még tesztelgetek és próbálkozok másokkal. Maradandó, örök élmény marad!

2 ÖSSZETEVŐ