zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Yves Rocher Nature Homme Cédrusfa & Zöldcitrom Parfüm Tusfürdő

Yves Rocher Nature Homme Cédrusfa & Zöldcitrom Parfüm Tusfürdő
2021. január 23.

Apukámat leptem meg vele karácsonyra. Eszeveszettül finom, frissítő citrusos illata van, ami részben a lime-nak és a cédrus kettősének köszönhető. Remekül habzik, jól tisztít és frissíti a bőrt. Kijelenthetem, hogy eddig ez a tusfürdő állt apukám szívéhez legközelebb. Annyira boldog vagyok, hogy örömet szerezhettem neki. Borsos az ára, de mindenért kárpótol a hatása.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Testvaj

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Testvaj
2021. január 23.

Bátran állíthatom, hogy az Avon legszenzációsabb terméke. Már sokadszorra vásároljuk. Remek vajas állagú, de hirtelen beszívódik és hidratálja a bőrt. A kiszáradt bőrnek remek megoldás. A napégés okozta fájdalmakon is segít. Szolizás után is nagyon szerettük használni. Kifogástalan termék unisex illatban. Minőségi megjelenés és belső tartalom! ❤

Oriflame Love Nature Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citrommal

Oriflame Love Nature Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citrommal
2021. január 23.

Sokáig használtam ezt a sampont. A zsíros hajamra pár évvel ezelőtt (5-6 éve) ez vált be, leginkább vele tudtam eltolni pár nappal a hajmosást. Az illatát nagyon megszerettem, a citromos samponok mindig is a gyengéim voltak. Száz szónak is egy a vége. Jól tisztított és szerettem. Mivel már régóta küszködök a hajhullással és hajkopással így teljesen meg kellett tőle szabadulnom. Már csak gyógyszertári sampont használok. Az biztos, hogy az Oriflame samponjai közül nálam ő bizonyult hatásosnak.

2 ÖSSZETEVŐ