zdoreebaba

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 27 eladás
Megnézem

Moyra Starfruit Nail Care Oil Gel

Moyra Starfruit Nail Care Oil Gel
2024. február 17.

A papayás zseléjét imádtam a Moyrának. Mivel az már kifogyó stádiumba ért késztetést éreztem, hogy lecsapjak a csillaggyümölcsös verzióra. Egyébként is régóta szemezgettem vele és ma már mi az a 600-700 forint egy körömápoló zseléért.
Kimondottan a körömágybőrre használom, de a körmömre is teszek belőle ha épp nem lakkozom a körmeimet. Már a felvitel pillanatában éreztem, hogy imádja a bőröm és a körmeim. Egész évben bevetem, mivel a körömágybőröm állapota rettenetesen szokott kinézni: száraz, sebes, töredezett, érzékeny. Hosszútávú használattal körömnövekedés érhető el vele, ráadásul a töredezett körmök állapotán is javít. Nem megfeledkezve erről a friss, zabálnivaló gyümis illatról. Az biztos, hogy a gránátalmás és ananászos is kipróbálásra fog kerülni. Olcsóbb árkategóriájú termék lévén csakis szuperlativuszokban tudok róla nyilatkozni. Igenis megéri beszerezni, nálam biztosra elfogy, remek kis beruházás.

Oriflame Glow Essentials Tusolózselé E- és B3-Vitaminnal

Oriflame Glow Essentials Tusolózselé E- és B3-Vitaminnal
2024. február 17.

Remek kis alap tusfürdő a fürdőszobába. Kellemes tisztaságillata van, markánsabb zselés állagának köszönhetően enyhe babahabokat képez. Szeretném, de az ára eltántorít, hogy itthora rendszeresen bekészletezzem. Egyébként korrekt letisztult tusfürdő minden évszakra. Jól tisztít, nem szárít, visszafogott illata van.

Parodontax Extra Fresh Fogkrém

Parodontax Extra Fresh Fogkrém
2024. február 17.

Fogínygyulladásra az egyik legideálisabb darab. Teszi a dolgát, megelőzi és megszünteti a fogínyvérzést. Friss leheletet és tiszta fogakat biztosít. Édesapámnak rendszeresen vásárolom. Amióta ezt a terméket és alapból a Parodotax márka darabjait használja megszűntek a fogínyvérzéses problémái. Mindig van belőle a fürdőszobában.

2 ÖSSZETEVŐ

Emulgator 17P eu Kockázat: