zdoreebaba

22090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

22090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 20 eladás
Megnézem

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Relaxáció Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Levendula-Vadszeder Relaxáció Testápoló
2023. január 27.

Mostanában teljesen rá vagyok kattanva a levendulás termékekre. Nem is értem mi okozza. Talán a stresszes hétköznapok vagy csak már hiányzott a jelenléte az otthonomból. Egy biztos a lelkemnek jót tesz hogy újra megtalálható itthon a levendula méz, sör, tea, lekvár és sok egyéb szerzemény mellett ez a testápoló. Az egyik legjobb testápolási termék az YR kínálatában. Nem túl harsány benne a levendula, de jól kivehető belőle. Nyugtató hatása garantált és az biztos hogy az esti alvásokat megkönnyíti ráadásul szépeket is álmodok tőle. 💫 A szeder édeskéssé, lágyabbá varázsolja az összhangot. Maga a termék vizesebb tejes állagú, gyorsan szívódik, nem ragadok tőle és a téli időben is maximális hidratáltságot biztosít a száraz bőrnek. Extra hosszantartó illata azonnal álomba merít és segít végigvezetni a nehéz hétköznapokon. Akik szeretik az édeskésebb gyümölcsös illatokat megbolondítva egy kis lila gyógynövénnyel azoknak előszeretettel ajánlom. Lazulgatós énidő nem telhet el nélküle. A testnek és léleknek felüdülés.

Oriflame Essense&Co. Folyékony Szappan és Tusfürdő Egyben Szilvával és Mirhával

Oriflame Essense&Co. Folyékony Szappan és Tusfürdő Egyben Szilvával és Mirhával
2023. január 22.

Nem is csodálkozom, hogy ez is a kedvencemmé nőtte ki magát, akár a többi testvére. Egy érzéki, édeskés, télies, otthon melege illatot árasztó folyékony szappan. Jelenleg ő a nagy szerelem minden értelemben! Az ünnepek alatt vele díszítettem a fürdőszobát. Egy exkluzív, minőségi termék, amit nonstop használni tudnék. Az illatát kimondottan imádom magamon, sokáig érezni a bőrömön. Kevés is elegendő belőle, szépen habzik, magas az illatkoncentrációja, gyengéden tisztítja a bőrt és az esszenciális szilva és mirha kivonatoknak köszönhetően hidratálja a bőrt. Ismét egy jolly joker az Oriflame-től! Engem ismét sikerült elvarázsolniuk. 💗💫

Christina Aguilera Eau So Beautiful EDP

Christina Aguilera Eau So Beautiful EDP
2023. január 19.

Hol is kezdjem? Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy lány, aki mérhetetlenül rajongott a Christina Aguilera illatokért. Sokat kipróbált már közülük, kiskorában az alap csipkecsodáért rajongott, majd felcseperedett és a GlamX ejtette rabjául, aztán az Xperience-t tudta leginkább magáénak. Egyszer egy napon a Müller drogériába tévedt, ahol a legújabb kiadásokon akadt meg a szeme és azonnal ki kellett próbálnia őket. Az Eau So Beautiful-t egy könnyű, tavaszias nappali illatnak tartotta, ami kifújáskor az eperültetvény közeli virágmezőkre repítette majd hirtelen az ibolyákkal teli erdőbe találta magát. Egy mérhetetlenül egyedi illatot fedezett fel benne, ami igaz, hogy gyorsan elillan, de mégis felejthetetlen utazást rejt magában. Megszerette, de még nem merte megvenni... de időven bizony ez a pillanat is elérkezik és visszatér közénk.

2 ÖSSZETEVŐ