zdoreebaba

19665 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

19665 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 15 eladás
Megnézem

Oriflame Giordani Gold Ragyogást Fokozó Gyöngyök

Oriflame Giordani Gold Ragyogást Fokozó Gyöngyök
2022. január 17.

2021. július 24.
Nem olyan rég kezdtem el használni. Bevallom, hogy a pirosítós verzióját jobban szeretem. Highlighterként nem rossz, de természetes barnaság jól jön hozzá. Az én hófehérke bőrömön nem igazán tudott érvényesülni. Elég sokat kell belőle felvinni, hogy rendesen látszódjanak a csillámos szemcsék. Még próbálgatom, tesztelgetem.

2022. január 17.
Highlighterként jól betölti funkcióját. Amúgy Subtle Rose egyetlen árnyalatban kapható. Szuper selymes állagú, jól eldolgozható és ecset használatával csodásan felvihető az arccsontra, a homlokra és az orromra. Nem egy erőltett, túlságosan csilli-villis árnyalat és aki szereti a diszkrét, pónilómentes, természetes, üde ragyogást annak ezt a verziót merem ajánlani. A téli időszakra megkedveltem, többet használom.

Yves Rocher Csokoládés Narancs Kéztisztító Gél

Yves Rocher Csokoládés Narancs Kéztisztító Gél
2022. január 16.

Szemétlevitelkor, bolti vásárlások alkalmával nagyon jól tud jönni. Hipp hopp előkapom a zsebemből és már lököm is fel. Pici is elég belőle, gyorsan párolog és végre egy újabb termék az Oriflame kókuszos kézfertőtlenítője mellett, ami nem szárítja szét a kezeimet. A jól megszokott 2021-es karis narancsos-csokis fondant illatban. Imádom! Kézkrém nem is szükséges utána, mert olajos tartalmának köszönhetően ápolja a bőrt. Drága, de megbízható, minőségi termék.

Oriflame Love Nature Samponszappan Avokádóolajjal és Kamillával Normál Hajra

Oriflame Love Nature Samponszappan Avokádóolajjal és Kamillával Normál Hajra
2022. január 16.

Testre, hajra, mindenhová használjuk. Ez a kamillás-avokádós illatkombináció nagyon megnyerő a családban. Kő szappan létére remekül habosodik. Szeretjük! Bár az biztos, hogy alapáron nem venném meg, annyira nem csodaszer.

2 ÖSSZETEVŐ