Zefsideren

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2016. július 21.

Kedvenc nyári tusfürdőm nekem is, régebben a nehezebb, fűszeres, virágos illatokat használtam nyáron is, amíg rá nem akadtam erre a kis csodára. Nagyon tetszik ez a markáns, kesernyés, friss citrusillat, igaz zuhany után nem érezni a bőrön, de használat közben nagyon kellemes, teljesen felfrissülök tőle. Nagyon picit szárít, én ezt tapasztaltam, de ez legyen a legnagyobb gond. Szépek az összetevők, nagyon baráti áron. Mindenképp újravenném.

Kallos Love Concealer Stick Korrektor

Kallos Love Concealer Stick Korrektor
2016. július 21.

Nagy mellényúlás volt... Tinikoromban használtam pár Kallos terméket, legfőképp a zsebpénzbarát áruk miatt, főleg a körömlakkjaikat és szájfényeiket szerettem. Kb. egy hónapja találkoztam ezzel a korrektorral, gondoltam teszek vele egy próbát...nem kellett volna. 270 Ft-ot hagytam ott érte, ami tényleg nem sok, DE amikor kipróbáltam otthon már láttam, hogy "nem leszünk mi jóban". Az állagát a gyurma és a zsírkréta közt saccolnám valahol, a bőrhibákat akárhogy is próbáltam eldolgozni MÉG JOBBAN KIEMELI , nem fed egyáltalán, valamint nálam új pattanásokat is okozott, a meglévőket súlyosbította. Megpróbáltam a szem alatti területen is használni, de ez valami borzalmas, mintha a nem létező ráncaimat is kiemelné (26 éves vagyok, de a nagyimat láttam a tükörben), hihetetlenül szárít, nekem lehetetlennek tűnt szépen felvinni, pár óra elteltével olajosan csillog púder mellett is, mintha "leolvadna az arcomról". SOHA TÖBBET. Talán a legrosszabb, amit eddig próbáltam.

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő
2016. július 21.

Az első vegán tusfürdő,amit kipróbáltam. Nagyon kellemes, krémes állaga van, a bőröm puha lett a használata során, alig igényelt testápolót. Az illata pedig egyenesen mámorító, nekem nagyon tetszik. Ennyiért bőven megéri, én 500 Ft-ért vettem a helyi hiperben, szerintem több változatot is kipróbálok még, mert nagyon meg vagyok elégedve. Jó kis termék.