Zelmora

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. július 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. november 12.

Tulajdonképpen teszi a dolgát, csak a kissé macerás applikáció miatt vontam le egy csillagot. Az rendben van hogy tonikba/krémbe kell keverni, de tartós használat mellett eléggé érdekes szaga lesz az ember kezének és bőrének tőle (habár arcon nem annyira, de a kezemen engem speciel nagyon zavar). Ilyen önbarnító krémhez hasonló, lemoshatatlan szag - én most egy külön tégelyben keverem be egy kis tonikkal és ecsettel viszem fel. Ettől függetlenül tényleg egy jó és olcsó termék, ha valaki c-vitamin hatásra vágyik még mindig jobban jár ezzel mint az agyonhigított "szérumokkal".

Feel Free Anti-Aging Szérum

Feel Free Anti-Aging Szérum
2019. november 9.

Csodás illata van, szépek az összetevők és baráti az ára - mi kell még? Ár érték arányban szerintem nagyszerű és nagyon igényes a csomagolása is. Könnyen beszívódik és erősíti a hidratálókrém hatását is. Biztos, hogy ki fogok próbáni más terméket is ettől a márkától.

Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Magnetic

Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Magnetic
2019. szeptember 26.

Sosem vettem még első szimat után ilyen gyorsan parfümöt, ugyanis ez pont az a nőies, kicsit fás, kellemesen édes illat amit kerestem! Imádom az ibolya levelet egyrészt, a gyümölcsös fejjegyek pedig remekül és nem túl sziruposan ellensúlyozzák a mély, meleg pacsuli illatot, továbbá ez végre egy olyan illat amiben a fentebb említett illatjegyek nem száradnak rajtam púderesre. Ahh tökéletes, végre!

Update: Baromi tartós, inkább hűvös időkhöz illő illat. Még mindig szeretem!