Zember

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream

Drunk Elephant Protini Polypeptide Cream
2021. szeptember 5.

Egy teljes tégely elhasználása után úgy érzem, hogy alapvetően jól hidratálta a száraz, vízhiányos bőröm. Egész tűrhetően beszívta a krémet az arcom, de egy minimális filmréteget mindig hagyott maga után, így én inkább estére használtam. Nagyon tetszett a kiszerelése, a különlegesebb pumpás "fedője". Összességében úgy érzem nem lett akkora szerelem, jónak jó, de kicsit sokkalom az áráért.

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2020. november 14.

Én a Braun Silk-expert Pro 5 PL5137-es verziót vásároltam meg, szerintem a legújabbat ami a piacon jelenleg van ebből a márkából :) Bár elég nagy befektetés volt számomra és sokszor átgondoltam, sikerült egy kisebb kedvezménnyel hozzájutnom. 8 hete használom, ergo 8 kezelésen vagyok túl és eddig nagyon nagyon elégedett vagyok! Azt teszi amit ígér, a 4-5 hét körül látványosabban kevesebb szőr volt a lábamon, combomon, megritkultak a bikini vonalnál is. Én is a nagyon fehér, iszonyat sápadt bőrű s mellé a sötét szőrű kategória vagyok, emellett még PCOS-es is, ami még fokozottabb szőrnövekedést eredményez. Régen gyantáztattam, utána epilálni és borotválni kezdtem felváltva, de mindig kínszenvedés volt. A gépet használom a karomon, hónaljamon, bajuszon, bikinivonalon, combon és lábszáron is. Nekem igazi megváltás volt a gép, elég heti 1-szer borotválni a kívánt területeket a kezelés előtt. Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek aki gondolkozik rajta s hasonló kategória mint én! :)

Prada Candy

Prada Candy
2020. június 17.

Kicsit megosztó, enyhén tolakodó illatnak tartottam a legeslegelején, de végül igen csak megszerettem. Igazán karamelles, enyhén púderes beütésű, kifinomult, nőies illat. Nem túlságosan cukros, se nem fojtogató, ahogy a neve sugallja s ahogy azt eredetileg elképzeltem. Amikor magamra fújom, akkor egy nagyon elegáns, céltudatos, határozott felnőtt nőt képzelek el magam előtt valamiért, így extra magabiztosságot ad, amikor nem érzem magam annyira a toppon. Inkább őszre és télre tudom elképzelni, hidegebb időszakokban, de én nyári estéken, alkalmakra is magamra fújom néha. A barátomtól rendkívül sok bókot kapok, ha ezt a parfümöt viselem :)