Zenaty

Regisztráció dátuma: 2019. július 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire

Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire
2024. március 23.

Több hétig kerülgettem a D.-ben, próbálgattam. Az eredeti flankert nagyon nem szeretem, az Intensément nem rossz, abból elhasználtam egy üveggel télen. Viszont ez az új illat engem meggyőzött, nem erős, friss, tavaszi rózsa, Lancome kivitelben. Nagyon megszerettem, ezért be is szereztem egy üveggel belőle. Tavaszra szerintem kitűnő választás.

Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum

Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum
2024. február 16.

Egyszerűen imádom ezt az illatot!Szerintem a jobban sikerült az összes flankernél, az anyaillatnál is. Azt is birtokolom, de muszáj volt beszereznem ezt is.
Nagyon elszomorodtam mikor megláttam az itteni első 3 véleményt róla, nem is értem...ez az illat rendkívül harmonikus, nőies, puha, kevés hozzá hasonlót tudok felidézni. Gourmand kedvelők imádni fogják, én biztosan! :)

Dior Sauvage

Dior Sauvage
2022. november 9.

Fu ez valami borzasztó!A legolcsóbb, irritáló, piacos, közönséges férfiparfüm. A drogériák alsó polcáról valami gyagyi tusfürdő szaga. Felfordul tőle a gyomrom.