zengopitypang

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: -

1 ELADÓ KRÉM

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2019. február 11.

Én imadom ezt a termekcsaladot, sampont, balzsamot, maszkot is. Először Londonban láttam, átszámoltam forintba és végül nem vettem meg :D Aztán csak nem hagyott nyugodni a gondolat, mert beleszerettem az illatába, visszamentem és megvettem. Nekem hosszú hajam van, sűrűn visszavágatva, ezért a hajnövesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni, de tény, hogy kevesebbet hullott a hajam. Na, a lényeg, amiért most írok, hogy újra elkezdtem használni, MERT egy ezresért meg tudjátok most rendelni egy salontrend nevezetű webáruházból. Gondoltam segítek nektek, akik drágállják, de szeretik :)

Valentino Donna Acqua EDT

Valentino Donna Acqua EDT
2018. május 2.

Ez egy az egyben Lacoste Sensuelle. Utóbbi nagyon sokáig volt a téli illatom, aztán eltűnt a polcokról, pedig úgy imádtam... Örülök, hogy találtam alternatívát. 4 csillag, mert nagyon finom, de nejem újat nem mutatott.

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal
2017. október 19.

Én kedvelem :) Glamour napon nagyon megéri megvenni. Sok tonikot próbáltam már, de ezt már többször újra vettem. Elájulva nem vagyok tőle, de rosszat nem tudok rá mondani. A zöld szőlős változat is bejön.

Ui.: az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy ennek nem az a dolga, hogy leszedje a sminket, hanem, hogy tonizáljon. ( arctisztítás->tonizálás->hidratálás)