zengopitypang

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT
2020. június 25.

Megrendeltem az egyik webáruházból a 100 millis kiszerelest, mert nagyon akciós volt. Nyilván :’D Sosem szagoltam, az illatjegyei alapján viszont ugy gondoltam, hogy telitalálat lesz. Nem erre számítottam, de tetszik. El sem hiszem, hogy itt olvasom, azt hittem, hogy megőrültem, de rajtam is MJ Decadence. Nem egy az egyben, de simán elmenne flankernek. A kapor hiánya számomra az egyetlen különbség, ez mondjuk nagy pozitívum, mert a decadence végül ezért került eladásra. Szerelmes voltam belé, de hosszútávon nem tudtam elviselni magamon. A tresor nude nekem igazi hiánypótló, és bár nem azt kaptam amire vártam, mégis teljesen elégedett vagyok. Egyéni illatpreferenciám alapján pontozom: 5 csillagot adnék, de nem érzem a kókuszt ( pedig nagyon szerettem volna ) így marad a 4-es.

The Ordinary EUK 134 0.1%

The Ordinary EUK 134 0.1%
2020. május 28.

Olajos állagú, enyhén sárgás-barnás színű lötty ez, ami szereti befogni a fehér párnahuzatot és ha egész éjjel fent lennék sem szívódna be reggelre. Nekem érzékeny a bőröm, de nem irritàlt, viszont utálom használni :’D Komoly logisztika beilleszteni a rutinba, jó hisztis szérum. Valaki írta, hogy nincs instant hatása, teljesen egyetértünk, majd par év múlva kiderül, hogy megérte-e vele szenvedni. Megtartom, mert kitartó vagyok, de nem tudok 5 csillagot adni a macera miatt, ami vele jár.

Zárójeles megjegyzés, hogy marha jó az íze :DD

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2020. május 28.

Szeretem ezt a termeket, mondjuk nem feltétlen rendeltetésszerűen használom. Én a hialuron szérumom előtt fújom be az arcom vele, szuper a porlasztója, nem szippantja össze a fejem a szérum, szóval fúj mindenhova, de mégsem tocsog az arcom a vízben. Amire én használom, arra tökéletes :)