zezse

Regisztráció dátuma: 2011. július 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Coco Szappan Enyhén Csokis Változatban

Manna Coco Szappan Enyhén Csokis Változatban
2011. július 8.

Kb két hete használom a szappant. Este ezzel mosom le a sminket, port, izzadságot stb.. Ez az első szappan/arclemosó melytől nem húzódik a bőröm, puha lesz tőle és mindent leszed amit le kell. Azóta nem igazán használok testápolót, mert tök jól hidratál. Illata nincs, és én a kakaóból sem vettem semmit észre, de nem is azért használom. Nekem sokkal meggyőzőbb mint a Lush termékei.

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2011. július 8.

Nem is igazi krém, hisz csak shea vajat tartalmaz, és állítólag organikus, bár se magyar se külföldi szervezet ellenőrző kódja nincs rajta-de ez a legkevesebb. Fehéres-sárga zsír szerű anyag, melynek még illata sincs. kételkedve fogadtam, hogy mit csinál a bőrömmel, de annyi jót írtak róla, hogy megrendeltem amikor akciós volt. Én az arcomra a kezemre és a talpamra használom, mert ezek a legveszélyeztetettebb zónáim:) bár vegyes az arcbőröm, beszívja a vajat, láthatóan puhítja, sőt a pattanásaim száma is csökkent, és már már megkockáztatom, hogy mintha a szem körüli kis szarkalábak is menekülnének... A sarkammal egyértelműen csodát csinált, sokkal puhább mint volt, megszűnt a nyári "papucsban járok, brutálisan kemény a bőrőm" érzés. én a gyerekemre is használom, akinek érzékeny a bőre, nagyon jól elmulasztotta a szárazságát. akciósan 1990 volt talán egy fémtégelynyi.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2011. július 8.

Nem olcsó krém, de sokszor akciós a patikában, vagy adnak mellé arclemosót. Állítólag érzékeny bőrre van, de nekem vegyesre is ezt ajánlották. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros nyomot, megfelelően hidratál. Fényvédő nincs benne, és csodát sem tett, de megfelelően hozza azt amit ígér.