zfruzsi

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir
2019. április 22.

Ez volt az eddig használj hajolajaim közül az egyik legeslegnagyobb kedvencem, amivel csak egy volt ami felvette a versenyt és a többi, amit használtam azóta egyik sem ért a nyomába. Nagyon szerettem mind az állagát, mind az illatát és legfőképpen a hatását! Valamikor biztosan újra fogom venni, mert szuper kis termék tényleg!

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel

Garnier Botanical Hidratáló Krém Virágmézzel
2019. április 22.

Annak ellenére, hogy egyébként nagyon szeretem a Garnier arcápolási termékeit, ez egy hatalmas csalódás volt a részemről - a tonikkal együtt. Egyrészt az illata/illatuk is kellemetlen volt számomra, de nyilván ez ízlés kérdése, emiatt még nem húznám le. Viszont ez a krém, maga volt a rémálom számomra tényleg - ragacsos volt, mintha maga a méz is bele lenne keverve és ettől ragadna, az egész állaga olyan nehéz volt és a poén, hogy ennek ellenére nem táplált eléggé és nekem annyira sem jött be, mint egy átlagos, laza hidratáló, ami semmi extra, de azért ha minden nap használom, akkor kordában tartja az egyébként száraz bőröm. Ennek a napi kétszeri használata mellett is száraz maradt és hámlani kezdett, ami csak akkor szokott előfordulni, ha már néhány hétig nem kenem be semmivel - egyébként semmi gagyi, olcsó krém sem hagyja eddig elmenni, még ha nem is táplálja extrán. Csak mintha megült volna a bőrömön és nem kezdett volna vele semmit, úgyhogy nálam ez minden szempontból hatalmas csalódás volt és hatalmas kínszenvedés volt elhasználni. Nagyon meglepett, hogy létezik olyan Garnier termék, ami nem válik be nekem, de ezt soha többé nem venném újra és senkinek sem tudnám ajánlani.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 22.

Ez az első hajpakolás/hajmaszk, aminek látványos illetve kézzel fogható hatását érzem, ugyanis amiket előtte használtam, azok leginkább egy balzsammal értek fel az én száraz hajamon és nem éreztem náluk azt az extrát, amit elvártam volna. Ennél azonban megkapom azt a plusz mélytáplálást, amire vágyok én is és a száraz hajvégem is és emellett az isteni finom banános illatot is, ami meg is marad a hajamban és engem maximálisan levesz a lábamról. Imádom használni és bár én még csak hajpakolásként próbáltam ki a három lehetőség közül, de így is nagy-nagy kedvenc lett és mindenképpen újravevős lesz nálam!