zfruzsi

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. március 24.

Nagyon szeretem a Balea tusikat és tudom, hogy sokaknak ez a kedvence a sok közül az illata miatt - nekem épp az, ami miatt kevésbé szeretem, mint a többit. Én jobban szeretem a gyümölcsösebb illatokat, de a sima édesekkel is le lehet venni a lábamról - ez viszont valamiért nem ejtett szerelembe, ahogy sok másik a márkától. Nem is volt vele bajom, de a többit jobban szeretem, úgyhogy nem venném újra szerintem - max akkor ha nem találnék akkor aktuálisan jobbat nála - bár azért erre elég kevés esélyt látok a márkát ismerve. :D

Balea Hydro Serum-Milch

Balea Hydro Serum-Milch
2019. március 24.

Még anno egy dm kedvencek dobozban került hozzám, amikor viszonylag újdonságnak számított és bár nem vagyok egy nagy testápoló bajnok, de ezt már első használatra megszerettem és ez a lelkesedés a tubus végéig kitartott. Az illata egyedül az, ami miatt levonok egy csillagot, mert azért én szeretem, ha valami nagyon kellemes, gyümölcsös és/vagy édes illata van egy testápolónak, de ezenkívül mindent imádtam benne - a hatását, a tartósságát és a gyors beszívódását pedig főleg!

Balea 2in1 Pflege & Maske Kézkrém Makadámiadió Olajjal

Balea 2in1 Pflege & Maske Kézkrém Makadámiadió Olajjal
2019. március 24.

Nem szerettem sem az illatát, sem az állagát, így jó néhány szenvedős próbálkozás után továbbajándékoztam. Szeretem alapvetően a márkát, de ez nagyon nem vált be nekem, úgyhogy legközelebb valami gyümölcsösebb és könnyedebb állagú kézkrémet keresek náluk szerintem.