zfruzsi

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2020. október 5.

Már egy hét használat után láttam a különbséget - valóban halványítja a pigmentfoltokat, nem csak ígéri azt. Emellett a hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, pedig nekem száraz bőrűként nem minden szokott bejönni, de ezt szereti az arcom. A kiszerelése pedig fantasztikus, ez a kedvencem, mert nem csak praktikus, de higiénikus is. Szuper kis termék kívül-belül.

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10
2019. július 2.

Az én száraz bőröm ezt nagyon szerette, a kis esti testvérkéjével együtt és külön-külön is, bármikor szívesen újravenném, mert jót tett a bőrömnek, táplált, puha és élettel teli lett tőle és teljesen eltüntette/eltüntették ketten a száraz, hámló, fájó foltjaimat. Jelenleg nem ezt használom, mert szeretek kísérletezgetni és tesztelgetni, de bármikor szívesen újravenném. A kiszerelést pedig külön imádtam!♥

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer
2019. július 2.

Bár sokan szidják az applikátorát, de nekem épp, hogy kifejezetten bejön ez a homokóra alkat és én szépen tudok dolgozni vele, pedig nincs különösen jó kézügyességem vagy ilyesmi. Nekem a 'Motel Dreams' árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú közép barna szín, ami nagyon szépen mutat az ajkaimon is és sok sminkhez illik. Nekem amúgy tetszik a formula, annak ellenére, hogy nem vagyok egyébként egy szájfényes lány, de ennek szeretem az állagát és a vizes hatású fényét is. Nem túl tartós, legalábbis a nagy része elég hamar eltűnik, ha eszik-iszik, él az ember, de marad utána vissza azért a színből, legalább is az én, nem túl világos színem esetében. Nálam ez nem egy mindennapi viselet, egyrészt a tartóssága, másrészt a csúzkálóssága miatt, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert szeretem és amikor viselem, akkor tetszik magamon. Több színt nem tudom, hogy vennék-e, de valami világosabb nudeot mindenképp beszereznék szerintem, ha találnék. Örülök, hogy a kollekcióm része még akkor is, ha ritkán viselem és nincs benne a top 5 kedvenc ajaktermékemben.