zfruzsi

2080 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

2080 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10
2019. július 2.

Az én száraz bőröm ezt nagyon szerette, a kis esti testvérkéjével együtt és külön-külön is, bármikor szívesen újravenném, mert jót tett a bőrömnek, táplált, puha és élettel teli lett tőle és teljesen eltüntette/eltüntették ketten a száraz, hámló, fájó foltjaimat. Jelenleg nem ezt használom, mert szeretek kísérletezgetni és tesztelgetni, de bármikor szívesen újravenném. A kiszerelést pedig külön imádtam!♥

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer

NYX Slip Tease Full Color Lip Lacquer
2019. július 2.

Bár sokan szidják az applikátorát, de nekem épp, hogy kifejezetten bejön ez a homokóra alkat és én szépen tudok dolgozni vele, pedig nincs különösen jó kézügyességem vagy ilyesmi. Nekem a 'Motel Dreams' árnyalat van meg, ami egy hidegebb tónusú közép barna szín, ami nagyon szépen mutat az ajkaimon is és sok sminkhez illik. Nekem amúgy tetszik a formula, annak ellenére, hogy nem vagyok egyébként egy szájfényes lány, de ennek szeretem az állagát és a vizes hatású fényét is. Nem túl tartós, legalábbis a nagy része elég hamar eltűnik, ha eszik-iszik, él az ember, de marad utána vissza azért a színből, legalább is az én, nem túl világos színem esetében. Nálam ez nem egy mindennapi viselet, egyrészt a tartóssága, másrészt a csúzkálóssága miatt, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert szeretem és amikor viselem, akkor tetszik magamon. Több színt nem tudom, hogy vennék-e, de valami világosabb nudeot mindenképp beszereznék szerintem, ha találnék. Örülök, hogy a kollekcióm része még akkor is, ha ritkán viselem és nincs benne a top 5 kedvenc ajaktermékemben.

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2019. július 1.

Nekem ez az összes eddig próbált Gliss Kur sampon közül (6-7-8 kb.) ez volt az egyetlen, aminél érzékeltem, hogy valóban azt tudja, amit ígér és hogy más, mint a márka többi samponja, ami az én hajamon mind ugyanúgy hat: jól tisztít, de semmi más, amit ígér... Ez azonban tényleg látványos hatást ért el az én egyébként száraz hajamon is, nagyon puha, táplált lesz tőle, úgyhogy imádtam és már elsőre is a nagy kiszereléssel vettem meg és a hatást a flakon végéig hozta, úgyhogy biztosan újra fogom valamikor venni, mert szerette a hajam! ♥