ziccaa

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2013. augusztus 13.

Nem tudom mi lett velem, mert van már egy Essence lakkom |128;Let's get lost!| ami nagyon de nagyon sz@r de annyira hoy áá >< de mikor megláttam, hogy az Essence-nél akció van, minden lakk 350 Ft elcsábultam. Eredetileg a Nude Glam lakkok közül szerettem volna választani, ugyanis én is Back to School! lázban égek, és mivel nálunk nem engednek körmöt festeni, csak franciát gondoltam, francia alapnak jó lesz. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem mindegyik nagyon természetellenesnek tűnt. Ott a világításban nagyon szép nude színek voltak, de ha kicsit arrébb visszük őket meglátjuk hogy szürkés-lilás hulla lakkok. Nem akartam olyat! Abszolút nem nude lakkok szerintem :/ Így arra jutottam, hogy körülnézek a színes verziók közt. Amikor megláttam szó szerint beleszerelmesedtem a |110;Modern Romance| nevű árnyalatába. Nagyon natúr és gyönyörű szín. Az egyetlen amit sajnálok, hogy sötét rózsaszín gyöngyházfénye van, de rájöttem, hogy ha teszünk rá de fedőlakkot eltűnik. Bár a 3.-dik réteg után sem látható már. nézzük az elemzést:
-Az állaga lényegesen jobb.4*
-Nem vesz fel túl sok festéket, bár néha túl keveset. 3*
-Fedés: Abszolút sz@r! 4 réteg kell a fedéshez! 1*
-Tartósság: sokkal jobb! ! nap! Soha nem vártam volna :O Örülök, hogy mégis bűnbe estem :$
-Gyönyörű, tényleg nude szín, sajnos az én körmömtől eléggé el üt, de nagyon szép őszi-tavaszi lakk! Tökéletes lesz iskolába, franciával nem veszik észre ;) 5*

Összeségében:4+3+1+5=13/4=3,25 lenne, de 4-est adok, mert lényegesen jobb, mint a másik két essence lakk, és gyönyörű a színe :$

Essence Ajakrúzs

Essence Ajakrúzs
2013. július 23.

Nekem 2 db van a 64-es flirty pink, és az 53 all about cupcake. A 64-est anyukámtól kaptam, eléggé megijedtem, hogy áá de erős színe van de nem! Szerintem eperszínű, visszafogott, bár iskolába kicsit sok. Sok különbség van köztük! Az 53-as szépen fed, a másik nem. Az 53-as csomagolása, gyűjti az ujjlenyomatokat, a másiké nem. Az 53-as sokkal krémesebb, a másik nem annyira. A tartósságuk közepes. Összességében 3 és felet adnák, de így kiegyezzek egy négyesben :)

2013. június 26.

na:D kaptam mégegyet ajándékba de csak annyit mondok, hogy olyan szar hogy mutogatni kéne!