zimmbo

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. november 8.

Ud.: Alapozóval nem bánik el, reggel használom.

Kellemes használni, jól tisztít és érezhetően táplálja is a bőrt. Csak az arcomra használom. Azt hittem gyorsan el fog fogyni a közepes kiszerelés, mert nem sajnálom, de meglepően hosszan kitart. Újravevős

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
2019. október 22.

Ud2: 2-3 naponta kerül rá a sor, és a kinyomóban gusztustalanul eloxidálódik a benne maradt krém, nekem nagyon undi, és minden krémezést azzal kell kezdjek, hogy zsepibe nyomok picit, hogy a trutyi kijöjjön, és ne az arcomra kenjem. Összességében nem rossz krém, de nekem nem ad annyit, hogy az árát megérje.

Ud.: a nyár elmúltával már rétegeznem kell, inkább "szérumként" használom, egy gazdagabb hidratálóval kiegészítve.

Szeretem ezt a krémet. Tökéletesen felszívódik, nem ragacsos, nem fénylik, az a kis retinol sem üt ki ami benne van. Picit bizonytalan voltam, hogy hámlasztók után mennyire merjem használni, de nem okoz irritációt sem aha-ra sem bha-ra. Kellhet mellé egy "vastagabb" hidratáló a száraz bőrűeknek, de nekem, főleg nyáron, pont elég lesz.
Nekem tetszik a kiszerelés, pontosan adagolható, szerintem sokáig elég lesz, nagyon kevés kell belőle.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2019. október 4.

UD3: Évek alatt sokat változott a bőröm, már nem zsíros annyira, mint rég. Két naponta este használom, és így teljesen rendben van, de ezt a folyékony állagot nem szeretem, más állagút fogok nézni.

Ud2: Sajnos hosszútávon nekem nem vált be... A pórusaimat szépen tisztán tartja, viszont nagyon elzsírosítja a bőröm. Mikor nem használom, nem fénylik annyira az arcom. Csillagot nem veszek le, mert amit ígér, teljesíti.

Este próbáltam tisztítás után, úgy mint egy tonikot. Kicsit ragadós marad utána a bőr, de hát este ez kit zavar... Reggelre tocsogott a bőröm a zsírtól. Viszont lemosás, tonizálás után nagyon szép lett a bőrképem. Az orromon is és az arcomon is kisebbek/kevésbé láthatóak lettek a pórusaim, láthatóan kitisztultak. Ó, gondoltam ez isteni lesz! Szintén Paulás fizikai fényvédőt kentem fel, az összkép remek! Ahogy teltek az órák, egyre jobban zsírosodott be a bőröm, délutánra az orrom és a homlokom vállalhatatlan lett. Hogy ez most a bha-nak vagy a fényvédőnek "köszönhető" nem tudom, de ezt így használni nem tudom, mert sminkelni/púderezni nem szoktam, nem is akarok. Öt csillagot adok, mert szuperül teljesített egy használat után is, csak lehet hogy nem az én bőrömre való.

Ud.: végül csak megbarátkoztunk. Vékonyan felvíve minden este használom. Plussz heti 2x használok agyagos pakolást, ami kordában tarja a zsírosodást. Szeretem. A pórusaim sokkal szebbek.