zimmbo

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2022. április 22.

Nálam a toner-lotion-mist-esszencia, nevezzük bárhogy is, bizony must have. Arclemosás után egyszerűen kell, hogy tegyek valami vizes állagút az arcomra, mielőtt tennék szérumot, hámlasztót, vagy bármit. Egyszerűen nem komfortos nélküle. Reggel a fényvédő alá is csak sokszor csak valami "vizet" teszek, és az pont elég, nem fullasztom be a pórusokat, de a ph rendben van.
A BHA nem az elsők között szerepel az összetevők között (a terméknek nem is a hámlasztás a feladata), de az mindenképp igéretes, hogy mellette ott van a lúg, ami a megfelelő ph-t hivatott beállítani, hogy a sav tudjon hatni.
Csak néhány hete használom, eddig jól szerepelt. Kár hogy illatosított, előnyére nem vált. Hidratálni hidratál, a faggyútermelés szabályozásáról még nem tudok beszámolni, bár mostanában ez már nem is problémám. Később még update-elek.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2022. április 22.

Ud.: Kb. a flakon felénél fel kellett függesszem a használatukat, mert előjöttek a sebek a fejbőrömöm.

Amíg tartott a hajamban (3-4 hónap) a cocochoco-s "hajegyenesítés", addig szulfátmentes sampont használtam nem sok ápoló termékkel kiegészítve. Most, hogy már nem érzem a kezelés hatását, több, és más maszkot, balzsamot és hővédőt használok, ami lehet szilikonos is, így a hajamnak kell a szulfátos kimosás. Erre a samponra esett a választásom, és nem bántam meg. Balzsamjával együtt használom, hígítva alig fogy, szuper az illata, nem zsírosít, nem szárít. Úgy láttam ez a család 1-től 3-ig van skálázva, 1 a normál, 3 a nagyon száraz haj, ez az 1-es, tehát normál hajra való. Szándékosan ezt vettem, mert féltem, hogy a többi nagyon zsírosítaná a hajam. A balzsamját is használom, az is bevált.

Apivita Black Detox Cleansing Jelly

Apivita Black Detox Cleansing Jelly
2022. április 22.

Őszintén szólva lemosók terén nem nagyon vagyok válogatós. Ne szárítson, és vigye le a koszt, nagyjából ezek lennének az igényeim. Ez a lemosó ezt hozza is. Első használatkor túl sokat nyomtam ki, azt hittem nem habzik, de kevés mennyiség is alaposan felhabzik, nyakra is bőven jut. Nagyon sajnálom, hogy tettek bele illatanyagot, mert jobbszagú nem lett. Mellette szól, hogy gyógyszertárban könnyen beszerezhető, de ennyi pénzért könnyen találok olyan lemosót ami ugyanezt tudja. Innentől csak személyes szimpátia kérdése.