Zindi

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Langhaarmädchen Volume Boost Sampon

Langhaarmädchen Volume Boost Sampon
2019. augusztus 2.

Nekem kicsit olyan.. semmit nem csinál de nem is ront sampon, utazó kiszerelésben vettem, nem lett tőle a hajam se dúsabb se laposabb, se zsírosabb, se szárazabb.
És emiatt nagyon haragszom mert olyan isteni epres süti illata van hogy ha bármit tudna csak ezt használnám. De tényleg a legjobb sampon illat amit életemben találtam. Az utazó kiszerelést elhasználom hátha lesz valami vele és mégis megszeretem, igazából szerintem jó sampon ha az embernek olyan "minden mindegy" haja van aminek nincs különösebb panasza és imádja az édes sütis illatokat.

Pupa Made To Last Lip Tint

Pupa Made To Last Lip Tint
2019. június 20.

Nagyon szuper lip tint, simán felveszi a versenyt az ázsiaiakkal, kár hogy már nem gyártják, eddig nem nagyon használtam de most hogy megtudtam több nem lesz kötelességemnek érzem elhasználni, a legsötétebb szín van meg, de ha halványabb kell csak egy picit teszek a számra és "elmammogom" hogy vékonyan fedjen.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2019. május 15.

Máig szeretem az édes-sütis illatokat de ez már nekem is sok, igazából tömény cukor illat semmiféle mellékjegyekkel és semmi más, olyan 18-20 éves korig még menő, utána inkább ciki használni.