Zindi

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dior Forever Skin Correct Concealer

Dior Forever Skin Correct Concealer
2021. március 7.

Jól fed, tartós, viszont nem tudom hogy én fogtam-e ki egy szerencsétlen darabot de mikor teszem vissza bele az ecsetet légbuborék jön létre benne ami kinyomja az applikátor mellett a terméket, de csak akkor veszed észre mikor már tekered vissza a kupakot és így nem kevés kifolyik belőle, néha csak az egyik oldalon sunyin hogy jól összekenjen mindent a környezetében, az eddig elhasznált rész kb negyede ment így kárba amit egy ennyire drága terméknél elég szomorúnak találok, ha ez nem lenne imádnám.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2021. március 7.

Az ecsete lehetne precízebb, én meg szoktam nyírni hogy vékonyabb legyen. kifejezetten tartós, ha "cicaszemet" húzok a vége nap végére néha megkopik szóval vannak jobb tusaim de azok 3-4x ennyibe kerülnek, 1000 forintért egy kitűnő szemhéjtus, gyorsan szárad, tartós, könnyű vele dolgozni, ár-érték arányban tökéletes.

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner

NYX Professional Makeup Epic Wear Liquid Liner
2021. március 7.

NAGYON tartós, szép fekete, viszont ami nem tetszik hogy nagyon lassan szárad meg, elég sokáig ilyen sűrű krém állaggal ül a szemhéjamon és lehetetlen szépen leszedni a szempillákra tapadt darabokat. Az ecsete se túl precíz de ezt egy ollóval orvosoltam. Jó kis tus összességében de engem ez a sűrűsödő száradás nagyon zavar.