Zirka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Camouflage

Alverde Camouflage
2014. május 10.

Nemrég vásároltam meg, mert nagyon sok jó véleményt hallottam róla. Az állagával és a fedésével nincs gondom, de az illatát (már ha ez még az illat kategóriába tartozik...) nem bírom elviselni, olyannyira nem, hogy el is ajándékoztam. Aki megkapta, teljesen elégedett vele, de én ezzel az avas szaggal nem tudtam megbarátkozni.

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2014. január 9.

Ez az első L'Oreal szempillapisrálom, de az már biztos, hogy nem az utolsó! Nagyon szeretem! Nem kerül sok festék a kefére, könnyen kezelhető, szép dús pillákat varázsol, nem kenődik el és nem nehezíti el a pilláimat! Biztosan újra fogom vásárolni!

Update:
Tartom magam a fentiekhez. Annyi kiegészítés lenne, hogy azoknak ajánlom, akik viszonylag gyakran cserélik a spiráljukat. Elég hamar szárad, a korábbi spiráljaim tovább tartottak. Teljes áron drágának tartom ahhoz, hogy 2-3 havonta újat vegyek :( Ettől függetlenül továbbra is nagy kedvenc marad! :)

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém

Elséve Tápláló-Tükörfény Hajfénykrém
2014. január 2.

Ritkán használom. Fényt tényleg kölcsönöz a hajnak, de meg van az ára is: zsírosodás.Valószínűleg nem fogom újravásárolni.

Egyébként az Asia Centerben kapható, én 300 Ft-ért vettem, egy próbát megért ennyiért :)