Zita0606

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. január 20.

Rúzsmániás vagyok, így elég sok terméket kipróbáltam már. A Maybelline rúzsok amúgy is a kedvenceim a drogériásak közül, de ezt a szériát különösen eltalálták! Világosbőrű vagyok, imádom a lilás árnyalatokat így a Plum for me 388-as, fényes finishű darabra esett a választásom. Kicsit kemény a rúzs, de az ajkak melegétől mégis szépen terül. Az első ami feltűnt, hogy eszméletlenül pigmentált, olyan igazi bumm bele az arcba fajta a legjobb értelemben. A színt lehet építeni, de még leheletfinoman az ajkakra ütögetve is ütős és vibráló lesz a hatás. A fényes finish órák múlva sem tűnik el, evés-ivás-csacsogás meg se kottyan neki. Egyenletesen és alig-alig kopik. Az ajkaimat nem szárítja, illata-íze kellemes. Nem jelölték sehol, hogy tartós, csókálló stb. lenne, de némely tartós rúzsnál is többet bír. A nap végén úgy kell lerobbantani. :) Biztosan beszerzek még más árnyalatokat is. (Arra ügyeljetek a színválasztásnál, hogy a kupak színe nem 100%-osan egyezik meg a rúzs színével, mindenképpen keressetek tesztert vásárlás előtt!)

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta

L'Oreal Paris La Vie En Glow Highlighter Paletta
2018. szeptember 2.

"Púder alapú highlighter paletta négy pigmentált színnel az azonnali, belülről jövő ragyogásért." - Az biztos, hogy a ragyogásnak belülről kell jönnie, mert hogy a palettától nem ragyog az ember, az tuti. Mintha színes krétaport vinnék fel az arcomra. A csomagolása is rém olcsónak hat, de bánná a fene, ha a termék maga jó lenne... azért még tesztelgetem más ecsettel, nedvesen, más alapozón. Erősen reménykedek, hogy lehet még ebből többet kihozni ennyi pénzért!

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2018. február 17.

A legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok. Az igen-igen fehér bőrömhöz meglepően jól passzol a színe, bár a tónusa kicsit sárgás, "vaníliás", ami pár perc után igazodott a bőröm színéhez, igaz, a púderezés is segített benne. Az ujjaimmal könnyen felkentem, nem kezdett hámlani, pedig szerintem picit eltúloztam a mennyiséget, de beitta a bőröm. :)
A fedése vetekszik egy közepes fedésű alapozóéval, viszont egyáltalán nincs maszkos hatása. A pirosságot, pattik után maradt hegeket abszolút elfedi, nem is kell rájuk plusz korrektor, a komolyabb sötétebb, durvább pattikra nyilván kell korrektor. Felvitel után eléggé ragacsos, de a púder gyönyörűen "beivódik" ebbe a picit ragacsos rétegbe, és egy kellemesen matt hatást eredményez, és extra selymes pihe-puha bőrt. A pórusokba, ráncokba nem ül be csúnyán, ami máris nagy szó. Az orromon lévő száraz bőrt enyhén kiemeli, aminek nem örülök, de lehetne vészesebb is. Az illata kellemes, kicsit gyümölcsös, tényleg olyan "vitaminos", de nem erős. Szerintem a 3600 Ft-ot megérte, így első felkenésre is sokkal gyönyörűbb tőle a bőröm, mint a hasonló árkategóriás BB krém és alapozó társaitól szokott lenni.
Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd jön az update, hogy okoz-e pattikat, mennyire mászkál el nap közben, mennyire leszek tőle diszkógömb... :)

UPDATE:
Jó hamar jött az update, mert már most kiütköztek a hátrányai, sajnos. Több óra elteltével csúnya foltokban megül a bőrön, ami ugyan távolról nem olyan feltűnő, de közelről nézve állati csúnya. Oxidálódott is rendesen. Szóval, olyan narancsos-vaníliás shake-re hajaz az ember arca több órányi viselés után. Ezért bizony csak 3 csillag.