ZitaBalaton

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Faith In Nature Teafa Balzsam

Faith In Nature Teafa Balzsam
2018. február 19.

Csupán két szag van, amivel ki lehet üldözni a világból. Az egyik a pacal - szerencsére ettől egy kozmetikum esetében nemigen kell tartani, a másik a teafa. Szóval fene megette, miért épp ez a balzsam jó a hajamra!? A jojobás samponnal párosítva nálam verhetetlen a korpa és a zsírosodás ellen. A kétnaponkénti hajmosás vígan és dalolva kitolva 4-5 napra! Mondjuk kénytelen voltam orrdugóra is beruházni, mert a szaga még mindig elviselhetetlen, de ez ugye ízlés kérdése, úgyhogy szó nélkül megadom az öt csillagot.

Faith In Nature Jojoba Sampon

Faith In Nature Jojoba Sampon
2018. február 17.

Annak idején, mikor elért a "mindent lecserélek natúrkozmetikumra" sugallat, az első szerzeményem ez a sampon volt. A natúr szappanok, parfümök, testápolók esetében lett pár sikertelen próbálkozásom, mire rátaláltam az igazira, de ez a sampon telitalálat volt elsőre.

Korpásodásra hajlamos a hajam (vagyis az volt! ezzel a samponnal már rá kellene keresnem a google-ban, hogy is néz ki a korpa, olyan rég láttam...), csodásan tisztítja. Az én tapasztalatom szerint habzik is, ha valakinek ez mérvadó egy samponnál. Mivel balzsammal együtt használom, nem tudom, önmagában mennyire szárít.
Egy szó mint száz, nekem tökéletesen bevált, nem hinném, hogy egyhamar lecserélem.

Annemarie Börlind Ajakrúzs

Annemarie Börlind Ajakrúzs
2018. február 5.

Natúrkozmetikum kategóriában keresgéltem rúzst. Hát nem egyszerű menet... De a végeredmény kárpótolt a lábam lejárásáért! Gyönyörű szép természetes árnyalat (Rosewood), az illata-íze sem a hagyományos rúzsok mű aromája sem a natúr verziók enyhe "iszapos-algás" (anyám fogalmaz így XD ) árnyalata. Tulajdonképpen tartós is, egy-egy evés-ivást át lehet vele vészelni.