ZitaKisasszony

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 12.

Sokadik tubussal fogyasztom már, nagy kedvencem. Ez egy egyszerűen nagyszerű krém, amelytől nem zsírosodik az arcom, felkenés után nem hagy ragacsos érzetet, az ára is pénztárca barátnak mondható. Szinte mindennap sminkelem magam, így számomra fontos volt, hogy megfelelő alapja legyen a sminkemnek és szerencsére ebben is szuperül teljesít.

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF50+

Bioderma Pigmentbio Daily Care SPF50+
2021. április 12.

A második pigmentfoltom megjelenése után eldöntöttem, hogy keresek rá valamilyen arckrémet és végül erre a termékre esett a választásom. Tetszik, hogy pumpás kiszerelése van, így nem kell belenyúlkálni a krémes tégelybe. Minimális illata van, amit kifejezetten kellemesnek mondanék. Nah, és itt ki is merült a pozitívumok sora... Borzasztóan "kukacosodik", sminkelni rá ön- és közveszélyes, hiszen nem szép látvány. Elhasználtam egy tubussal, de nem halványított a már meglévő foltjaimon. Persze, csodát nem vártam. Nem szándékozom újravásárolni.

Balea Lábápoló Balzsam

Balea Lábápoló Balzsam
2018. május 15.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a lábkrémmel. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Esténként szoktam bekenni vele a lábamat, majd ráhúzok egy zoknit,ami egész éjszaka rajtam marad. Így mindenképp hatásos!